VINAI se vracajú na MAGNETIC Festival!

Už podle prvního jména je jasná, že na prosincovém MAGNETIC Festivalu opravdu zima nebude. Do Prahy se po roce vrátí italské duo VINAI, kterému posledně stačilo pouhých 60 minut na to, aby dostali publikum do takového varu, že i slavnější kolegové, kteří vystupovali v atraktivnějších hracích časech, mohli jen tiše závidět.

Letos to bratři Andrea a Alessandro odpálí přesně o půlnoci a jejich show bude prodloužena na 90 minut. Očekávat můžete hity jako Raveology, Bounce Generation, How We Party, The Wave, Louder nebo skladbu Legend s videoklipem, který obsahuje též záběry z jejich prvního pražského vystoupení. Proslýchá se také o spolupráci s W&W a dalších novinkách, kterými nás do zimy určitě ještě stihnou překvapit.

Vstupenky je stále ještě možné zakoupit za 790 Kč, tedy o 500 Kč výhodněji než bude cena vstupenky v den konání. Věrní návštěvníci festivalu, kteří nakoupí 4 a více vstupenek, dostanou automaticky dárek z festivalové kolekce kšiltovek a náramků v minimální hodnotě 445 Kč s dopravou zdarma (platí i při zakoupení e-ticketů). Tato nabídka je dostupná pouze při nákupu na www.ticket61.com a platí při doručení v rámci ČR.

V prodeji je také první vlna nejlevnějších vstupenek kategorie VIP ALL INCLUSIVE za 2.500 Kč, se kterou návštěvník získává přístup na VIP terasy s možností neomezené konzumace všech nápojů (zdarma) po celou noc.

www.magneticfestival.com
www.facebook.com/magneticfestival
www.instagram.com/magneticfestival
www.youtube.com/magneticfestival

NNZerNY8XddZh8ZVVnoAoM6PPTLPZkcdYmyXP3T9oUs

Zdroj: LIVE61 Ltd.