Viedeň si v septembri zaspieva Happy, v novembri Bad Romance!

Najväčšie hudobné hviezdy ako Pharrell Williams, Lady Gaga, Linkin Park, Michael Bublé či Blondie vystúpia túto jeseň v susednom Rakúsku. Vstupenky aj s možnosťou dopravy na koncert u nás predáva exkluzívne sieť Eventim.sk.

Jesennú sezónu symbolicky otvorí nestarnúca partia Blondie. Hity ako Call me, Atomic, The tide is high či Heart of glass zaznejú už 11. septembra vo viedenskej Arene. V kuloároch sa čoraz povráva, že by malo ísť o posledné veľké turné kapely, na čele ktorej stojí stále charizmatická Debbie Harry. Kto by jej hádal 69 rokov? :)

res_PW Promo Image_Hi Rez_credit Sony Music

Jednoznačný popový kráľ roka 2014 Pharrell Williams sa po megaúspechu hitu Happy vydáva na svetové turné a rakúska metropola medzi jeho koncertnými zastávkami nesmie chýbať. V zaujímavom priestore Marx Halle predstaví svoju novú šou aj album GIRL (najrýchlejšie sa predávajúci titul v UK) vo štvrtok 18. septembra.

Ak sa nejaká dáma stala za posledné roky symbolom pop-music, tak je to Lady Gaga. S titulom The Artpop Ball príde predstaviť svoj nový album i koncept. A hoci už stihla zaujať najmä buvlárne médiá špekuláciami o svojom ďalšom hudobnom smerovaní, diváci sa môžu tešiť na nezabudnuteľnú šou plnú efektov, kostýmov aj prekvapenia navyše. Lady Gaga vystúpi vo viedenskej Stadthalle v nedeľu 2. novembra.

Len pár dní po popovej princeznej (alebo kráľovnej?) sa v rovnakom priestore ukáže Michael Bublé. Fenomenálny spevák aj šoumen vystúpil vo Viedni už v januári tohto roka, no koncert bol týždňe vypredaný a záujem o vstupenky taký obrovský, že umelec rád pridal ďalší koncert na jeseň. Každý, kto Bublého zažil na vlastnej koži, potvrdí, že to jednoducho treba vidieť. Na stredu 5. novembra si preto netreba robiť iné plány. Sympatický Kanaďan sa postará o skvelý zážitok.

Lady Gaga "The ARTPOP Ball" Tour Opener

Z trocha iného súdka načrie americká partia Linkin Park. Po vydaní šiesteho albumu The Hunting Party akoby chytili druhý dych a dokázať to budú chcieť aj na rovnomennom turné. Tešiť sa môžeme na skvelú šou ako aj prierez 17-ročnou tvorbou. Chýbať nebudú hity ako Numb, What I’ve done, Given up, či Guilty all the same. V piatok 14. novembra budú znieť Stadthalle vo Viedni nabrúsené gitary.

Vstupenky na všetky podujatia predáva sieť Eventim.sk. V ponuke je aj veľmi pohodlná doprava z Bratislavy do Viedne a späť. Stačí si kúpiť lístok spolu s dopravou: https://www.eventim.sk/sk/vstupenky/bus-transportation-bratislava-124/events.html

Vybrané akcie:
Blondie, 11. september 2014, Arena Open Air, Viedeň
Pharrell Williams, 18. september 2014, Marx Halle, Viedeň
Lady Gaga, 2. november 2014, Stadthalle, Viedeň
Michael Bublé, 5. november 2014, Stadthalle, Viedeň
Linkin Park, 14. november 2014, Stadthalle, Viedeň

https://www.skalarmusic.at

Zdroj: Skalar Music