Vernisáž Black’n’White v Prostoru 39.

BLACK’n’WHITE takto zní nový projekt fotografky Wendy Drahotušské, který spatří světlo světa dne 30. listopadu 2019 v pražském multifunkčním Prostoru 39 na Žižkově. Otvírat jej bude vernisáží o dvanácti dílech. Každičký počin, který představí v sobě ukrývá hluboké  emoce a vyjadřuje životní styl.

K vidění budou ne jen samotné snímky, ale také jejich aplikace na bavlnu, plátno, tvorba s akrylem s příchuťí aluminia v doprovodu přírodních materiálů.

Celý večer odstartuje v 18 hodin. Těšit se můžete na tóny experimentální elektronické hudby, která večerem bude znít. Elektronika se dokonale zrcadlí v jejich fotografiích, které jsou potemnělé a každý v nich může nalézt svou životní cestu, promítat vlastní příběh. Dynamika a napětí projevující se v tónech, půjdou ruku v ruce s černobílou kompozicí fotografie a malby.

Projekt B’n’W vznikl v návaznosti na předešlé projekty People a Nature. Je jakousi osou autorčina života na Moravě a dnes již už několik let  působící v Praze.

Partnerem výstavy je francouzský kreativec Florence Maulemann aka moiCflo, která se postarala o design plakátu a banneru k výstavě.  Wendy s Florence spolupracovala na více projektech pro  Les Charades Élektroniques, které se promítko například v poskytnutí fotografie na  pozadí plakátu aj.

Celá výstava potrvá až do 4. ledna 2020, tudíž máte časový prostor na prohlédnutí děl, spojené s šálkem vynikající kávy nebo vína, které si v galerii Prostoru 39 můžete zakoupit a vychutnat si tak předvánoční čas. Všechny fotografie a obrazy budou prodejné, čili pokud se vám zalíbí natolik, že si je zamilujete, mohou být vaše.

Pokud se chce nechat unést do svého vnitřního světa, naslouchat svému já a nechat proudit myšlenky, určitě přijďte na vernisáž projektu Black’n’White, který není jen o dvou barvách.

Autor textu: Wendy Drahotušská