Večer s legendou – Ken Hensley!

Ak by sme sa opýtali, kto by mal byť najpovolanejší interpret klasických skladieb URIAH HEEP, odpoveď by mala byť – ich autor. Je nesporné, že najväčšiu zásluhu na zápise priekopníckej hardrockovej kapely do hudobného šlabikára má KEN HENSLEY. V 70.rokoch bol HENSLEY autorom všetkých nesmrteľných hitov – „July Morning“, „Lady In Black“, „Free Me“, „Rain“, „Stealin“, „Sweet Freedom“, „Look At Yourself“, „Easy Livin“,“Rainbow Demond“…

Jeho uhrančivá osobnosť, postava zdobená bohatou hrivou, tiež výrazný zvuk „Hammondiek“ tvorili dominantný prvok kapely URIAH HEEP.

Ken Hensley

U nás sa zatiaľ KEN HENSLEY predstavil len jediný krát. Na pozvanie Phono klubu vystúpil so svojou kapelou LIVE FIRE pred troma rokmi v Košiciach. Teraz prichádza s unikátnym konceptom, nikdy doteraz nemohli byť fanúšikovia bližšie k umelcovi bez špeciálnej vstupenky. Tentoraz je debata s divákmi súčasťou programu „večer s KENOM HENSLEYM“. Na akustickom koncerte slávny skladateľ a spevák zahrá zmes sólovej tvorby ale aj najväčšie hity z obdobia URIAH HEEP. Po jeho skončení bude nasledovať autogramiáda a beseda Kena s návštevníkmi koncertu o jeho hudobnej minulosti a prítomnosti.

https://www.ken-hensley.com/
https://www.bluenote.sk/
https://www.frankierock.sk/

3. februára NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, BLUE NOTE
Rezervácie a info na info@bluenote.sk alebo na tel. čísle 032/ 744 00 08

4. februára NITRA, FRENKIE ROCK KLUB
Predaj a rezervácie v klube na tel.0905681609 a v CD Andante Nitra, Štefánikova ul.,tel.0377411877 /+421377411877

Zdroj: DOUBLE HEAD PRODUCTIONS, spol.s r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET