V Budvare vystúpi Turbonegro, Sonic Boom Six a ďalší.

Šesté pokračování Budvar festu proběhne opravdu ve velkém. Návštěvníkům se 30. dubna představí v areálu pivovaru Budějovický Budvar, n. p. kapely jako Turbonegro, Sonic Boom Six, Strung Out, nebo Title Fight.

Kultovní norská deathpunková kapela, která má jednu z nejradikálnějších fanouškovských základen na světě, přijede do Českých Budějovic představit nového zpěváka a s ním i své poslední album Sexual Harassment.  Po čtyřech letech se tak Turbonegro, kteří jsou známí především díky geniálnímu mixu hardcoru, metalu, punku a glam rocku, své typické dekadentní image a živelné pódiové show, ukážou českému publiku v nové sestavě. Kromě  Turbonegro se do Budějovic vypraví i britští Sonic Boom Six se svojí výbušnou směsí ska, grimu, popu, dubstepu, punku a metalu. Doplní je kalifornská punkrocková banda Strung Out, hardcoroví Title Fight z Penyslvánie, horrorpunkoví The Crimson Ghosts a mnozí další.

Kromě skvělého hudebního zážitku a hektolitrů budějovického piva čeká návštěvníky také zahájení BU2R MonuMental Tour. Tyto otevřené skateové závody proběhnou v průběhu roku po celé České republice, ale pouze v Českých Budějovicích bude speciální odstartování – kromě bikové exhibice na U-rampě se představí také špička české skateové scény, která bude soutěžit v open kontestu o 15.000,- Kč.

Na vzniku tohoto nebývalého večírku se podílí Budweiser Budvar, festival Mighty Sounds a Budějovický Majáles. Návštěvníci, kteří přijdou do 18:00, budou mít vstup na akci ZDARMA. Poté se bude vybírat vstupné ve výši 1000 Kč. Sledujte Facebook Budweiser Budvar a Mighty Sounds.

BUDVAR FEST vol. 6
Areál pivovaru Budějovický Budvar
30. dubna 2013
Turbonegro (NOR)
Sonic Boom Six (UK)
Strung Out (USA)
Title Fight (USA)
The Crimson Ghosts (DE)
Better Way (CZ)
Dezinfekce (CZ)
Satisfucktion (CZ)

Vstup:
Od 15:00 do 18:00 zdarma
Od 18:00 – 1000 Kč

Zdroj: MIGHTY SOUNDS