V Bratislave sa koncom mája spoja 2 festivaly!

Pre všetkých, ktorí sa už nevedia dočkať leta a poriadnych festivalov s kvalitnou hudbou, máme potešujúcu správu. V Bratislave sa koncom mája chystá unikátne spojenie dvoch úspešných európskych festivalov. Na spoločný „warm up“ spojili sily Outlook Festival a Uprising Reggae Festival a uskutoční sa 31.5. v priestoroch klubov Batelier a Fuga na Továrenskej ulici 14.

Outlook je najväčší európsky festival bass music a soundsystemovej kultúry, ktorý sa pravidelne koná v opustenej  pevnosti Fort Punta Christo v Pule v neďalekom Chorvátsku. Domáci Uprising sa behom šiestich rokov nezmazateľne zapísal do festivalovej mapy, a dnes patrí k najväčším a najvýznamnejším urban a reggae festivalom Strednej Európy. A práve v Bratislave dôjde k unikátnemu prepojeniu týchto zaujímavých podujatí.

Outlook & Uprising Festival Launch Party sa odohrá 31.mája a čaká nás skvelý program. Jeden stage bude patriť Outlooku a elektronickej hudbe, kde vystúpia Dj Vadim, Symbiz Sound, Nuff Sensi Music, Gleb & Komander a Dj Lion Dee. Druhý stage bude patriť Uprisingu a niesť sa bude v rytmoch reggae a dubu a vystúpia na ňom Soom T, Dirty Dubsters, N3O, Rvzoo Soundz, Dj Simple Sample a Dj Bass(t)Art.

Vstupenky v predpredaji sa predávajú za 10 € a ich počet je limitovaný na 500 kusov. Zoženiete ich na stránkach usporiadateľskej agentúry www.kulturise.sk, www.uprising.sk a v sieti Ticketportal.

event: www.facebook.com/events/246256548854581/
lístky: www.uprising.sk/sk/vstupenky.html

https://youtu.be/R3i5OiHGK78

https://youtu.be/g6Z8MTSfjfQ

https://youtu.be/0ECm64g1yn8

Zdroj: Uprising