Užite si piešťanský pochod čertov s koncertom Petra Nagya a čertovskou afterpárty s DJ-om Milanom Lieskovským!

Piešťany vás pozývajú na Čertovskú párty! Všetci fanúšikovia čertov sa stretnú 15. decembra na Námestí Juraja Murgaša. Tento rok bude súčasťou čertovskej akcie aj pekelný stan s kapacitou dve tisíc ľudí. V ňom vystúpi legenda česko-slovenskej hudobnej scény Peter Nagy so skupinou Indigo. Následne sa vo vykurovanom veľkostane stretnú čerti zo Slovenska aj zo zahraničia a vyberú sa na pochod po celom meste. Minulý rok akcia prilákala vyše 10 tisíc ľudí! V stane je pripravená autogramiáda, fotenie s čertami a afterpárty, ktorú roztancuje DJ Milan Lieskovský ďalší DJ-i.

15. decembra ovládne mesto Piešťany pochod čertov! V meste sa stretnú domáci aj medzinárodní čerti, ktorí spolu s fanúšikmi čertovskej nálady budú pochodovať ulicami mesta. Špeciálny hudobný program sa sústredí vo vykurovanom pekelnom stane na Námestí Juraja Murgaša v Piešťanoch.

„Veľkostan je pre návštevníkov k dispozícii od 13-tej do polnoci. Do 16:30 bude program zdarma, môžete sa tešiť na country či folklór. O 17:00 zahrá legendárny Peter Nagy a jeho skupina Indigo. Od 18.30 sa z veľkostanu začína pochod čertov, ktorí budú vyvádzať po meste. Po pochode od 20.30 pokračuje program vo veľkostane, návštevníci sa môžu pobaviť a pofotiť s čertami,“ pozýva na akciu organizátor Dušan Drobný.

Na čertovskú párty sa teší aj legenda našej hudobnej scény Peter Nagy, ktorý zahrá špeciálny koncert. Vystúpenie speváka, skladateľa  a producenta Petra Nagya bude nasledovať po Vianočnom PIANKO tour 2018, s ktorým Peter Nagy prešiel 9 slovenských miest. Odpáli koncert plný hitov so svojou kapelou v zložení Michal Kovalčík, gitara, Marek Mečiar, klávesy, Luboš Ďurech, basgitara a Ján Lau, bubny.

„Bude to náš posledný tohtoročný koncert, veľmi sa tešíme. Odohráme najväčšie hity „So mnou nikdy nezostarneš“, „Aj tak sme frajeri“ či „Profesor Indigo“. A potom sa už poberieme za svojimi rodinami a užijeme si Vianoce, ktoré máme všetci veľmi radi,“ prezradil Peter Nagy.

Do tanca zahrá čertom aj fanúšikom DJ Milan Lieskovský a ďalší DJ-i. Afterpárty potrvá až do polnoci. Akcia, ktorá minulý rok prilákala vyše 10 tisíc ľudí, štartuje o 13:00 a od tejto hodiny bude centrum mesta pre automobilovú dopravu uzavreté.

„Pochod bude väčší a lepší, okrem väčšieho počtu účinkujúcich sa zväčší aj dĺžka trate, na ktorej sa sprievod bude konať. Pochod čertov bude aj tento rok zadarmo. Najväčšou novinkou je veľkokapacitný vykurovaný stan. Vyzývame návštevníkov, ktorí sa chcú zúčastniť na skvelej party, aby si zakúpili lístky v predpredaji. Zabezpečia si tak vstupenku v zľavnenej cene a vyhnú sa aj zbytočnému čakaniu v radoch. Ideálne je prísť v predstihu, prosíme, aby všetci návštevníci boli tolerantní, ohľaduplní a riadili sa pokynmi organizátorov a príslušníkmi bezpečnostných zložiek,“ dodáva organizátor Ján Románek.

Nenechajte si ujsť program veľkostanu od 17.00 do 24.00. Vstupenky si môžete kúpiť za 15 eur v sieti Ticketportal na https://www.ticketportal.sk/Event/KRAMPUS_pekelny_stan?idp=169146. Stretneme sa 15. decembra na Čertovskej párty v Piešťanoch. Viac informácií nájdete na https://www.facebook.com/events/528929464154170/?ref=br_rs

PEKELNÝ STAN 15.12. 2018
17.00 hod – Peter Nagy a Indigo
18.30 hod – začiatok pochodu čertov
20.30 hod – fotenie s čertami
21.30 hod – DJ Milan Lieskovský
23.30 hod – DJ

Zdroj: NK Factory