Uto Karem zažiari 13. septembra v Prahe na jedinom warm upe k Citadele.

Majitel prestižního italského labelu Agile, osobitý producent a brilantní dj, který svým vystoupením odzbrojil party people na únorovém vydání Citadely v Brně přijíždí 13.9. do pražské Meccy na jedinou warm up party ke stejnojmennému halovému eventu s Carlem Coxem! Přinášíme vám důležité informace o předprodejích!

Po únorovém vystoupení na halovce Citadela se Uto Karem zapsal do povědomí domácích clubberů po celé ČR. Během léta se tento italský hřebec představí například na věhlasném festivalu Tomorrowland v Belgii, Aquasella ve Španělsku nebo v klubu Space na Ibize. Konec letní sezóny v České republice okoření svým vystoupením v pražském klubu Mecca, kde 13.9. vystoupí na jediném oficiálním warm upu k eventu Citadela, která proběhne 11.10. v brněnském Boby Centru s legendou Carlem Coxem.

O support na hlavním pódiu se postará domácí sestava Subgate, JB & Flesh, Marty Fish a Jaqullin a druhé stagi bude vévodit rebel Tokátko, Adam Cloud, Revis, Taada a Peter Costa.

Předprodej vstupenek:

Vstupenky na Citadela Warm Up jsou v tuto chvíli k dostání v síti ticketstream – https://www.ticketstream.cz/czts/site.frame.jsp?thread= a v síti SMS Ticket – https://www.smsticket.cz/vstupenky/1330-warm-up-citadela-uto-karem.aspx

do 31.8.
190,-CZK Standard
350,- CZK VIP

od 1.9. do 12.9.
250,-CZK Standard
450,- CZK VIP

Na místě:
350,-CZK Standard
550,- CZK VIP

Kompletní informace o eventu naleznete na https://www.facebook.com/events/1374796896065996/?ref=3 a www.mecca.cz

Zdroj: Citadela