URBAN ART FORMS Festival 2012!

V dňoch 5.-7. Júla 2012 sa pri rakúskom meste Graz uskutoční jeden z najväčších hudboných festivalov Eristoff Tracks URBAN ART FORMS Festival 2012. Návštevníkov čaká gigantický zvukový a svetelný park, piesočnatá pláž, exkluzívni medzinárodní účinkujúci a fantastický celodenný program.


Eristoff Tracks
URBAN ART FORMS Festival 2012
KEDY? V dňoch 5.-7. Júla 2012, od utorka do soboty!
KDE? CENTRUM VOLNEHO CASU- SCHWARZLSEE, (Freizeitzentrum Schwarzlsee Unterpremstätten) Graz, Rakúsko!


LINEUP: JUSTICE live, PAUL KALKBRENNER live, SKRILLEX live, DEICHKIND, RICHIE HAWTIN, KNIFE PARTY, PENDULUM El Hornet DJ Set, NOISIA, CHASE & STATUS DJ Set, FRITZ KALKBRENNER live, UMEK, MOONBOOTICA, STEPHAN BODZIN, JORIS VOORN, TURNTABLEROCKER, OLIVER KOLETZKI, RONI SIZE DJ Set, ZEDD, JACK BEATS, AEROPLANE, DUB FX, TOTALLY ENORMOUS EXTINCT DINOSAURS, DUMME JUNGS, 16BIT, ALIX PEREZ, PHACE & MISANTHROP, SHOCKONE a mnoho dalších…HOSPITALITY NIGHT – CAMO & KROOKED DJ Set feat. AYAH MARAR and MC YOUTHSTAR, HIGH CONTRAST presents „The agony & the ecstasy” feat. JESSY ALLEN and DYNAMITE MC, NETSKY, LOADSTAR, S.P.Y, GRAFIX and FRED V. 


Domovom festivalu na tento rok bude pri rakúskom meste GRAZ, pri Schwarzlsee , čo je miestnými obyvatelmi často označované ako„ Grázcké more“.Toto gigantické letovisko rozprestierajúce sa pozdlž pláže má dokonalú infraštruktúru a nachádza sa 7 km od mesta Graz. Blízko je aj letisko (3km) a výjazd z dialnice A9 je priamo pri území Grüne Campingflächen – Caravan Camping (zelený kemping). Veľký open-air mainstage, a obrovské kryté plochy.Návštevníci sa môžu tešiť na hromadu sprievodných denných programov ako vodné lyžovanie, wakebord, plachtenie, surfovanie, potápanie, jachting, skatepark, plážový volejbal, horolezecký park a samozrejme výnimočné hudobné podujatia. Toto všetko a ešte ovela viac môžete zažiť na Eristoff Tracks URBAN ART FORMS 2012!Chceli by ste sa vedieť o nás viac, o Rádiu – pravidelné relácie radia free, naše hudobné štýly, guest mixy, novinky, súťaže? Sledujte nás na webových stránkach, pridajte sa knám na facebooku, čakáme vaše kommenty, maily! Buďte FREE s nami!!!RadioFREE 

AFTER8 Radio Show

Zdroj: Mathias
Publikoval: Redakcia GREGI.NET