Uprising Reggae Festival: Moja Reč, Vec, Prago aj Hafner!

Piate výročie festivalu Uprising sa už blíži. Organizátori vyložili karty na stôl a zverejnili kompletný line-up aj s finálnym plagátom. Už tradičná rozlúčka s letom sa koná 24. a 25. augusta na bratislavských Zlatých pieskoch a program ponúka pestrý výber reggae, hip-hopu, dancehallu, ska, dubu, junglu, dubstepu, dnb aj balkánu.

Slovenský hip-hop tento rok reprezentujú dobrí chlapci zo skupiny Moja Reč, funkčný veterán Vec alebo moderný ansámbel Haf&Beyuz. Všetci sa na Uprisingu chystajú predstaviť svoje nové projekty. Haf&Beyuz prednedávnom vydali nový album “Blázon čas”, ku ktorému majú aj kompletne vynovenú show. Vec, Moja Reč a české Prago Union vystúpia exkluzívne spolu na jednom stagei, v doprovode živej kapely Livì Band.

Okrem Prago Union vystúpia z českej hip-hop scény na jubilejnom piatom Uprisingu aj Indy&Wich, LA4, KMBL, Oliver Lowe & Friends, alebo v Prahe žijúci Američan Nironic. Najväčším tromfom je však vystúpenie legiend latino hip-hopu Delinquent Habits z amerického Los Angeles.

Na svete je už aj finálny plagát festivalu, kde nájdete všetkých ostatných interpretov. Lístky na Uprising je možné kúpiť aktuálne za 30€ v sieti Ticketportal. Novinkou sú aj VIP vstupy, ktoré zahàňajú neobmedzenú konzumáciu jedla a vybraných nápojov.

www.uprising.sk
www.facebook.com/uprisingreggaefestival

UprisingBanner

Zdroj: Uprising Reggae Festival
Publikoval: Redakcia GREGI.NET