United Music predstavuje zbrusu nový koncept v klube Mecca: Trance Department!

Nový koncept odstartuje 7. září v klubu Mecca a každý měsíc se pak můžete těšit na novou edici TRANCE DEPARTMENT v podání United Music.

Unikněte starostem každodenního života, či pracovního prostředí a staňte se součástí TRANCE DEPARTMENT! Můžete se těšit na různé styly trance: progressive, hardtrance a klasického trance s rychlostí od 130 bpm do 143 bpm.

10 důvodů proč se zúčastnit akce TRANCE DEPARTMENT!
1. Nejlepší mezinárodní trance DJs.
2. Nízké vstupné a přátelské ceny na barech
3. Čeští rezidenti Thomas Coastline a N-Rico
4. Zvukový systém Funktion 1, nejlepší možný zvuk pro Vaše uši a potěšení.
5. Každá edice bude mít odlišné tematické ladění.
6. Jediná měsíční trancová akce
7. 100% čistý trance
8. Podpora lokálních talentovaných DJs na 2. stage.
9. Nejlepší místo, kde potkat přátele a užít si skvělou zábavu.
10. Pořádá nejrenomovanější agentura v ČR, pořadatel Transmission v O2 aréně – United Music (www.unitedmusic.cz)

Kalendář akcí pro rok 2013:

Dne 7. září odpálíme TRANCE DEPARTMENT jako součást 15. narozeninového víkendu klubu MECCA společně se speciální 18. narozeninovou tour akce Gallery, která k Vám přichází přímo z Londýna.

I další mezinárodní DJs pocházejí z Velké Británie, headlinery noci nebude nikdo menší než samotní SIMON PATTERSON (UK), GAVYN MYTCHEL (UK, Gallery resident) a BEN NICKY (UK)!

11. říjen 2013 ponese název „Coldharbour Night“. Přinese Vám výběr nejlepších DJs z labelu Coldharbour: BEATSERVICE(EE), MR.PIT (RO) a SKYTECH (PL).

16.11. Není žádným překvapením, že 2 týdny před megaakcí Transmission bude pokračování Trance Deparment věnováno právě nejlepší trancové halové akci v regionu střední a Východní Evropy. „On the way to TRANSMISSION“ (Cesta na Transmission) obsahuje headlinery THRILLSEEKERS (UK) a EXIMINDS (RU).

14.12. Roční zúčtovaní projektu TRANCE DEPARTMENT přináší pecku v podobě FISHERMAN & HAWKINS (NL), MATT BUKOVSKI (PL) a dalšího speciálního hosta, jehož jméno již brzy zveřejníme!

Přidejte si poznámku do kalendáře!

Přesný line-up bude oznámen těsně před každou akcí.

Rezidentní DJs:

Dovolte nám představit 2 rezidenty Trance Department, oba jsou velmi dobře známá jména české trancové scény a stanou se tváří i srdcem konceptu Trance Department: Thomas Coastline a N-Rico! Thomas odstartuje noc a N-Rico bude closing dj akce, ale připravte se také na prohozené pořadí nebo back2back vystoupení.

Vstupenky:
Vstupenky budou brzy dostupné v síti www.ticketstream.cz

Trace Department je novou Meccou trance music. Uvidíme se na akci!

Zdroj: Unied Music