Unikátny vianočný darček Richarda Müllera!

Spevák a skladateľ Richard Müller robí vždy „VŠETKO“ inak! Či už ide o krst albumu, vydanie exkluzívneho boxu 25 cédečiek s názvom „VŠETKO“ alebo prípravu Vianoc. Tesne pred sviatkami totiž otvoril unikátny e shop na facebooku, kde vám ponúka osobné venovania!

Najpredávanejší česko-slovenský interpret na iTunes má na konte nové prvenstvo. Richard Müller sa stal jedným z prvých umelcov, ktorí majú svoj e shop na facebooku na Slovensku a v Českej republike. Dajú sa tu kúpiť všetky jeho hlavné albumy, vrátane toho najnovšieho „EŠTE“, ktorý vyšiel 11.11.2011. V ponuke nechýba dokonca limitovaný box „VŠETKO“. Ceny nosičov sú porovnateľné s cenami v kamenných obchodoch.

Unikátne na Richardovom e shope je, že k objednaným albumom vám úradujúci Zlatý slávik napíše akékoľvek venovanie aj s podpisom! Tím Richarda Müllera sa následne postará o to, aby sa CD do 10 dní dostalo k objednávateľovi.


„Prišli za mnou ľudia z môjho manažmentu s týmto výborným nápadom. Úplne ma nadchol! Môj manažér mi povedal – ja som úplne neschopný, čo sa darčekov týka. A toto by mi pomohlo. Je to unikátne, osobné, zo srdca… Predstav si, že sa pohádaš s manželkou. Hneď je po tichej domácnosti… !“ s úsmevom hovorí Richard Müller.

Čerstvý päťdesiatnik Richard Müller momentálne v rádiách boduje s prvým singlom „Útek“ z jeho posledného album „EŠTE“. A vy ho môžte mať aj s Richardovým podpisom a venovaním. Stačí kliknúť na WWW.FACEBOOK.COM/RICHARDMULLERPAGE

Zdroj: Propagandahouse s.r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET