UKF Official Night v piatok v Storm clube bude zadarmo!

Hlavní stage nového pražského klubu Storm Club se v pátek 8. listopadu promění v oficiální UKF stage. Vystoupí zde dubstepová legenda Caspa a holandský producent Posij.

UKF je značka největšího světového hudebního kanálu žánrů drumandbass a dubstep. Příjemným bonusem pro návštěvníku Stormu je, že na akci bude do 22:00 vstup zdarma!

ukf_caspa_2

Dramaturgie UKF stage zaručuje barvitý program těch nejzvučnějších jmen současné elektronické hudby a vy máte možnost si v Storm Club Prague vychutnat oficiální noc, kde vystoupí britská špička dubstepové scény Caspa, který toho už v bassmusic dokázal opravdu hodně. Po boku producenta Rusko stál u boomu dubstepu v Anglii a následně celé Evropě. Druhý headliner večera – holandský producent Posij je pro české publikum brán jako „newcomer“ s velkým potenciálem. Je upsán na labelu Division patřící Noisii a jeho remix známé pecky My World od Noisie zaznamenal v dubstepových kuloárech velký úspěch!

První UKF Official Night v klubu Storm si rozhodně nenechá ujít každý fanoušek bassmusic. Navíc díky dohodě o podpoře tohoto eventu, která vznikla minulý týden v Londýně mezi zakladateli UKF a vedením klubu Storm, si můžete tuto noc užít zdarma!

Souhrn účinkujících: Caspa (UK), Posij (NL), Aze, Target1, Chik, Suki, Blofeld, Theya, Domina.

Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz
Facebook fanpage klubu: www.facebook.com/stormclubprague
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/215579771899811/

ukf_caspa_zdarma

Zdroj: Storm club