Ufo dj camp 2012: Prvé info!

Leto je tu a s ním aj prvé vydanie, verme, že úspešnej celovíkendovej akcie UFO DJ CAMP. Ako sme vám v predchádzajúcej newske prezradili, pôjde o akciu, na ktorej si môže zahrať každý z vás, schopný nahrať minimálne pol hodinový set za pomoci CD prehrávačov alebo gramofónov.

Takže, ak máš aj ty záujem stať sa súčasťou tejto žúrky, všetky informácie, ktoré k tomu potrebuješ nájdeš tu:
1, Nahrať minimálne pol hodinový set (maximálna dåžka určená nie je), za pomoci CD playerov alebo gramofónov a nazvať ho Dj (vaše meno) – Ufo Dj Camp Contest.
2, Uploadnúť ho spolu s tracklistom na server s voľným prístupom k sťahovaniu napr. Soundcloud, dnbshare…proste hocikde, odkiaľ si ho budeme môcť stiahnuť.
3, Poslať mail na adresu >>> whitecubescrew@gmail.com <<< ktorý bude obsahovať Djské meno, základné informácie o DJovi vrátane priloženého linku na stiahnutie setu.
Súťaž bude prebiehať do >>> 7.7.2012 <<< Následne sa zíde komisia zložená z členov Biele Kocky crewa vyberie tie najlepšie sety, ktorých tvorcovia dostanú možnosť odprezentovať svoje umenie na stagei! Od internetového tzv. like-ového hlasovania sme upustili z jednoduchého dôvodu: Tento spôsob hlasovania nebol ani tak o reálnej kvalite interpreta, ale skôr o počte jeho priateľov na sociálnych sietiach.:)
Takže ak si DJ a ponuky na hranie sa ti zrovna nehrnú, neváhaj a využi príležitosť zahrať si na skvelej akcii, s masívnym zvukom, spoločne s domácimi ale aj zahraničnými DJs. Šancu má naozaj každý, preto neváhaj a chop sa príležitosti!

Očakávame vaše súťažné sety a tešíme sa, ako sa spoločne zabavíme od 20. – 21.7.2012 v UFO Campe, Blatnica (okres Martin).

ufo camp vysoky

Zdroj: Adrum
Publikoval: Redakcia GREGI.NET