Two Days a Week: Posledný festival leta prinesie Offspring, Beatsteaks, Wombats aj Hatebreed!

WIESEN – Tradičný záver hudobného leta patrí v rakúskom Wiesene festivalu Two Days a Week. V dňoch 2. a 3. septembra sa v kultovej Ottakringer Arene predstavia kapely Beatsteaks, The Offspring, The Baseballs, Hatebreed, Opeth či Paradise Lost.

The Offspring

Areál vo Wiesene je dlhé roky obľúbeným miestom pre koncerty a festivale hlavne pre kúzelnú atmosféru a výhodnú polohu aj zo Slovenska a Maďarska. Záver festivalového leta sa tu už po tretí krát ponesie v znamení skvelých koncertov.

Wombats

Počas dvoch dní sa pod veľkým, krytým pódiom predstavia kapely ako Beatsteaks, The Offspring, The Baseballs, Hatebreed, Opeth, Madsen, Paradise Lost, The Wombats, Alkbottle, Yellowcard, FM Belfast, The Locos, Mad Sin a mnohým ďalším. Permanentky i jednodňové vstupenky predáva na Slovensku exkluzívne sieť Eventim. Doprava do mestečka Wiesen trvá autom zhruba hodinu a pol. Areál leží v malebnom prostredí uprostred lesov, v okolí je mnoho možností na relax v podobe kúpelov či športových aktivít.

Beatsteaks

Line up: BEATSTEAKS, THE OFFSPRING, THE BASEBALLS, HATEBREED, OPETH, MADSEN, PARADISE LOST, THE WOMBATS, ALKBOTTLE, YELLOWCARD, NO USE FOR A NAME, FM BELFAST, THE LOCOS, MAD SIN, AND SO I WATCH YOU FROM AFAR, WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER, HAUDEGEN UND FROM DAWN TO FALL

https://www.eventim.sk/sk/vstupenky/two-days-a-week-2011-wiesen-ottakringer-arena-89797/event.html
https://www.skalarmusic.at/home

Two Days a Week

Zdroj: SKALAR ENTERTAINMENT GmbH
Publikoval: Redakcia GREGI.NET