Twisted: The_And v Radosti!

Twisted party sa prehupla už do tretieho roku svojho pôsobenia v Radosť klube bez ujmy na zdraví a preto sme radi, že vás budeme môcť v sobotu privítať opäť. Štandardne sa na začiatok musíme pochváliť, že máme pekný plagátik a dobrú hudbu. No ale čo ďalej? Čo sa chystáme v sobotu spáchať?

Kto bol na vianočnom vydaní Twisted vie, že u nás to nikdy v živote nebude vážne, nebudeme sa tváriť pseudoumelecky a nebudeme tu za tým účelom rozoberať žiadne super inteligentné hudobné žánre a tvorbu, samozrejme dôsledne zdokumentovanú kadejakými rokmi vydania toho, alebo onoho releasu. U nás sa prídeme proste len zabaviť a zahrať si čo máme radi a sem tam si aj uletíme na nejakom tom remixe nejakej ľudovečky, či vianočnej koledy, tak ako tomu bolo naposledy. Mnoho hostí sa za týmto účelom už u nás vystriedalo a každý ukázal jeho vlastný pohľad na ľudí, parket a djing. Tentoraz sme siahli po človeku, ktorí sa volá The_And. Takže v tejto chvíli pár riadkov o ňom.

FOTO

K prvým akciám sa dostáva okolo roku 2002 cez Intertec promotion. O rok neskôr začína organizovať vlastné techno akcie Acustica. Jeho cit k hudbe ste mali možnosť zaregistrovať na legendárnych akciách ako STIGMA, PARADOG, Stereodrome či Overdose, na ktorých pôsobil aj ako osvetľovač. Postupne začína hrávať na menších aj väčších akciách takmer po celom Slovensku (Paradog, Doubledecker, Oxygen, Reaction Control, The_Echo, Codex, Spaceparade, BeeFree, Be Happy, Dance4Ever, Mysthica, Totálka, The_Floor,… ). Hral popri menách ako Dave The Drummer, Westbam, Marko Nastic, Phil Walls, Came Lee, Lucca, Schimek, Agent, Toky, Boss,… Svoj set si odohral aj v legendárnej relácii Club Lab na rádiu SiTy alebo na protestnej akcii Vienna 2008-Ten Years After-Million Marihuana March. Spolupracoval s webom Partyzona.sk. Spolu s miestnymi DJs sa ako JTT crew podieľa na organizovaní kluboviek v meste Senica (Dance4Ever, Beseda u gramofonu, Sound of residents, SeBass).

Trošku textu, ale keďže je lepšie raz vidieť ako sto krát čítať ponúkame krátku ukážku jeho približného soundu.

Ako je už štandardom a zvykom, hrania chtivý zakladatelia tejto party si tiež prídu na svoje, opäť sa trochu poobšmietajú pri mixpulte a ukoja si svoje ego hraním pred a po headlinerovi. Nejedná sa o nikoho iného než o minimal experta s miliónom kontrolerov a druhý si zas potrpí na šibnuté electro zvuky a nutkavú potrebu prechodu do dramáču. Skrátka Samoo a Nasty Noise.

Samozrejme všetko to začne o 21:00, to znamená o deviatej večer, pri vstupe sa budú rozdávať kupóniky 1+1 s každým vstupom a nezabudneme ani na naše vizualizácie, ktoré nesmieme zabudnúť napáliť na dévédé, inak tam budeme po tme. Takže ak máte nedostatok dobrej hudby a radostnej atmosféry, príďte k nám a my sa o vás už postaráme.

Twisted
18.02.2012
Radosť music club (Obchodná 48, Bratislava)
Entry: 3€
Start: 21:00
The_And
Nasty Noise
Samoo

Twisted

Zdroj: Radosť
Publikoval: Redakcia GREGI.NET