TWiiNS s novým singlom, ktorý poznáte zo seriálu Milenky!

Najznámejšie slovenské dvojičky a speváčky Daniela a Veronika Nízlové vydávajú nový singel, ktorý už mnohí poznajú z upútaviek k seriálu Televízie Markíza Milenky.

„Keď sme skladbu Our Own Paradise počuli po prvýkrát, jednoznačne si nás získala,“ povedali speváčky dua TWiiNS. „Je to iná hudobná produkcia, ako sú naši fanúšikovia zvyknutí, no ich reakcie na úvodné ukážky na našich profiloch nás presvedčili, že ideme správnym smerom,“ dodávajú.

TWiiNS sa vo videoklipe ku skladbe Our Own Paradise objavujú v ďalšej novej podobe. Režisér videoklipu Michal Nemtuda zvolil naoko jednoduché zábery na speváčky, kľúčovú úlohu zohráva netradičné nasvietenie doplnené o svetelný efekt lietajúcich motýľov vytvorený pomocou projektora. Hru so svetlom podporil aj v prípade záberov na osobu v tme, ktorej dominuje fosforeskujúci make-up. Veľkú časť videoklipu tvoria aj zábery zo seriálu Milenky, v ktorom Daniela s Veronikou alternujú v úlohe Lindy.

Elektro-soulovú skladbu Our Own Paradise zložil Mike Lesirge, hudobník z Londýna, ktorý je známy svojou hrou na všetkých typoch saxofónov, klarinete, flaute i klavíri. V priebehu svojej kariéry nahrával s takými hviezdami ako Craig David, Sam Smith, Cee-Lo Green a absolvoval turné s Beyoncé, Rihannou, Chrisom Brownom a ďalšími.

TwiiNS – Our Own Paradise
Hudba a text: Mike Lesirge, Guillaume Jambel, Amina Menzell
Réžia videoklipu: Michal Nemtuda
ISRC: ISRC SKK091800005

ZDROJ: TS
Foto: TwiiNS