Trident 92 bude v znamení extra kvalitných vokálov!

Po skutočne úspešnom presťahovaní kultovej drum and bass party [[[Trident do nových priestorov, prichádza jej už 92 pokračovanie, ktoré bude sobotu 19. novembra hostiť opäť veľmi zaujímavých hostí.

Jednoznačne najzaujímavejším článkom line upu bude tentoraz netradične headliner, ktorého vstúpenie nebude klasicky späté s mixážnym pultom… Priestor Jazz Rock clubu v Partizáskeho príde totiž svojim hlasom omámiť momentálne jedna z najžiadanejších vokalistiek na scéne. Dvorná speváčka legendy London Elektricity, švédska diva so zlatom v hrdle ELSA ESMERALDA!

ELSINE vystúpenie bude prevažne spojené s českým turntablistom PHILIPOM TBC, s ktorým navyše spolupracuje aj na zopár jeho nových trackoch…

Túto exkluzívnu dvojicu headlinerov doplní dj JERGY reprezentujúci codered crew a BYTO z bassmission.sk. Samozrejme nesmú chýbať aj domáci rezidenti v podaní KATO a CONECT. Aby bola vokálna stránka akcie ešte kvalitnejšia, do line upu bol prizvaný jeden z najlepších československých MCs TWEETY TWEEZTA a taktiež ďalší domáci harcovník MC BRUSH…

– OFFICIAL LiR WARM UP –
Party bude zároveň oficiálnym Warm Upom LET IT ROLL winter Slovakia, preto tu bude možné kúpiť predpredajové lístky bez poplatkov ! Navyše jeden z návštevníkov vyhrá počas akcie vstupenku ZADARMO !!!

[[[TRIDENT92″epic vocalic“ /LiR warm up/
22/10/2011 *JAZZ ROCK club /PARTIZÁNSKE
Start 21:00 * Entry 4 €
ELSA ESMERALDA [swe/uk]
London Elekricity’s resident vocalist!
PHILIP TBC [cz]
JERGY [sk]
KATO [sk]
CONECT [sk]
BYTO [sk]
MC TWEETY TWIZTA [cz]
MC BRUSH [sk]
https://www.facebook.com/event.php?eid=267639379943412&ref=ts

Trident

Zdroj: Trident
Publikoval: Redakcia GREGI.NET