Tri krásne sudičky pokrstili nové CD Roba Opatovského „Vianočné duetá“ srdiečkami z ľadu! 

Vianočná nálada a nadpozemská radosť! Krst nového CD Roba Opatovského „Vianočné duetá“ v hoteli NH GATE ONE v Bratislave sprevádzala veľkolepá sviatočná atmosféra. CD-ko uviedli do života tri krásne sudičky, speváčky, ktoré na ňom spievajú dueto so sympatickým spevákom a skladateľom. Mária Čírová, Barbora Švidraňová a Elis Mrázová album pokrstili originálne – ľadovými srdiečkami. Všetky tri povedali, že z krásnych skladieb na albume cítiť, že Robo ako vianočné dieťa, keďže sa narodil 25. decembra,  tieto sviatky skutočne miluje. CD obsahuje 12 nových songov, vrátane monumentálnej piesne „Aleluja“. Vypočujte si „Vianočné duetá“ a nalaďte sa na sviatočnú pohodu!

Robo Opatovský má nádherný nový album „Vianočné duetá“! Je na ňom 12 sviatočných skladieb, ktorých autorom je  sám sympatický spevák a skladateľ. Robo sa narodil 25. decembra a tak má k Vianociam naozaj špecifický vzťah. Album pokrstili tri sudičky, krásne speváčky, originálne – ľadovými srdiečkami.

„Skoro každá melódia, ktorá Roba napadne, spadá do vianočného kontextu. Ako autor je naozaj fantastický a je obrovský profesionál, v tom čo robí. Pre mňa je česť, že tu dnes môžem pri ňom stáť. Obdivujem ho a ďakujem mu za spoluprácu. Ja tiež milujem Vianoce a asi preto sme sa spojili aj k vianočnému turné. Koncerty sú vypredané, tešíme sa my, aj fanúšikovia, atmosféra je krásna. Taký skutočný pohodový vianočný duch,“ vraví Mária Čírová, ktorá je aktuálne s Robom na Vianočnom turné.

Všetky tri krstné mamy na novom albume spievajú s Robom dueto. Okrem Márie Čírovej aj Barbora Švidraňová a Elis Mrázová.

„Želám tomuto CD-ku, aby sa dostalo ku každému, kto tak miluje Vianoce ako Robo. Hlavne nech im urobí radosť a sviatočnú náladu. Robo, robíš to skvelo,“ odkázala mladučká Elis Mrázová. 

„Som veľmi poctená, že si ma Robo vybral na nahrávanie takej vážnej skladby ako „Aleluja“. Vážim si, že som mohla pracovať s pánom Mirom Dvorským, čo je pre mňa obrovská česť, pretože opera ma fascinuje a byť v úzkom kontakte s takým veľkým majstrom je naozaj úžasný pocit. Teším sa každej novej spolupráci, najmä s takými ľuďmi, ako je Robo, z ktorého cítiť lásku k hudbe. Ja som tiež taký „vianocofil“, rada počúvam vianočné skladby a tento rok k nim určite pridám aj toto CD,“ vyznala sa Barbora Švidraňová.

Krst albumu „Vianočné duetá“ v hoteli NH GATE ONE v Bratislave sprevádzala veľkolepá atmosféra, aká sa len hodí k takejto udalosti. Robo si ju očividne užíval a tešil sa z reakcií ľudí na pesničky, ktoré zaspieval naživo.

„Cítil som, že musím urobiť album, ktorý bude zložený z mojich vlastných vianočných pesničiek. Postupne som ich tvoril niekoľko rokov až raz prišiel ten deň D, keď som zistil, že už mám 12 skladieb, ktoré stoja za to. Spojil som sa so špičkou slovenskej pop scény, s ľuďmi, ktorých si vážim a ktorých mám rád a spolu sme ich naspievali. Je to mojich 12 detí, všetky mám rovnako rád, ale skladba „Aleluja“ je predsa len špeciálna. Má úžasný aranžmán, ktorý urobila Ľubica Čekovská, spievam ju s majstrom Miroslavom Dvorským a Barborou Švidraňovou, ktorá tomu dodala glanc. Všetky pesničky na albume mám teda rád, ale túto mám asi o trošku radšej,“ uzavrel Robo Opatovský.

Robo verí, že album “Vianočné duetá“ si nájde cestu ku všetkým ľuďom, ktorý si naozaj dokážu vychutnať Vianoce. Ochutnávku z neho ponúka aj na turné, na ktorom je aktuálne s nežnou Máriou Čírovou. Vstupenky sa dajú kúpiť v sieti Ticketportal.sk. Podrobnosti o aktivitách Ropa Opatovského nájdete aj na jeho webe: www.roboopatovsky.com

VIANOČNÉ TURNÉ MÁRIA ČÍROVÁ & ROBO OPATOVSKÝ
04.12.2016 Hotel Astrum Laus, Levice
05.12.2016 Kino Strojár, Martin
11.12.2016 Holiday Inn Žilina
12.12.2016 Spoločenský pavilón, Košice
13.12.2016 Istropolis, Bratislava
18.12.2016 Kino Hviezda, Trnava
19.12.2016 Dom kultúry, Topoľčany

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: René Miko