Trenčiansky pivný festival: 20 druhov pív v Trenčíne.

Už o pár dní, v dňoch 5.6.septembra / piatok a sobota /, sa uskutoční na Mierovom Námestí v centre Trenčína prvý ročník Trenčianskeho pivného festivalu. Okrem skvelej hudby a zábavy sa môžete tešiť aj na zaujímavé a netradičné druhy pív.

Tento rok ich bude až 20. Nech sa páči, tu je ich zoznam: Holba Šerák 11°, Kaltenecker Chopper IPA 15°, Kaltenecker Kras Lager 10°, Kaltenecker Kras Weizen 12°, KANEC svetlý ležiak, Kvasničák 13 % nefiltrované svetlé, Mikkeller Cream Ale-dánsky špeciál, PODLUŽAN svetlé pivo – médium, Staropramen -granát, Steiger hell 11%,Radegast-výčapna 10°, Svijanský Máz 11%, Bernard 10% – nefiltrované, Bernard 12% polotmavé, Hoegarden svetlé, Leffe bruin, Staropramen cool grep, Staropramen 10 %, Staropramen nealko, Pilsner Urquell.

Pripravte si chuťové bunky na „pivečká“, ale taktiež aj na tradičnú pivnú kuchyňu v ktorej nebudú chýbať rôzne pivné špeciality.

Pivné súťaže

Okrem širokej ponuky pív na vás čakajú aj ďalšie prekvapenia. Pre všetkých, ktorí majú radi súťaže, budú pripravené zaujímavé vecné a spomienkové ceny. Súťaže budú jednoduché, zábavné a hlavne sa budú niesť v duchu, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a zabaviť sa. Pitie piva na čas, pivné chytanie rýb, pretláčanie rukou, hod podpivníkmi na cieľ, držanie prázdneho sudu vo výške brady a mnohé ďalšie disciplíny spestria pivný festival počas piatku aj soboty.

Tešíme sa na vašu návštevu.

plagat pivny festival Trencin

Zdroj: DOUBLE AGENCY  s.r.o.