Travis Pastrana a Nitro Circus vo Viedni: Budú lietať autá, motorky, snežné skútre aj vaňa z kúpeľne!

Najšialenejšia extrémna šou, pri ktorej vzduchom lietajú ľudia aj stroje a krv tuhne v žilách je opäť na dosah! Legenda extrémnych športov Travis Pastrana osobne privezie do neďalekej Viedne najväčšiu a najprestížnejšiu motošou Nitro Circus – Moto Mayhem.

Veľkolepé divadlo láme rekordy návštevnosti po celom svete a 18. júna 2015 vypukne pod holým nebom na štadióne Ernsta Happela vo Viedni. Vstupenky sa predávajú aj na Slovensku – exkluzívne v sieti www.eventim.sk.

Nitro circus_Best of-120

Slovami vedúcej osobnosti celého projektu Travisa Pastranu sa treba pripraviť na nevídané zážitky. “Sme neuveriteľne šťastní, že môžeme do Európy priviezť úplne novú šou,” prezradil Pastrana. “Vždy som sa na vystúpenia po Európe veľmi tešil. Tentokrát sme pripravili niečo ešte zaujímavejšie, také čosi ste ešte nevideli. Sám sa európskeho turné neviem dočkať.” Návštevníci sa môžu tešiť na dych vyrážajúcu šou postavenú na ukážkach Freestyle Motocros, BMX, Trophy Cars ale lietať vzduchom budú aj snežné skútre, kreslá či vana na kúpanie!

Nitro Circus Live predstavia na vybraných európskych štadiónoch. Skvelá správa pre Slovensko je, že elektrizujúci pocit pri šialených kúskoch budeme môcť zažiť aj v susednom Rakúsku. K našim susedom privezie Nitro Circus – Moto Mayhem vedúca osobnosť a legenda extrémnych športov Travis Pastrana. Motoristický pretekár a kaskadér Pastrana je niekoľkonásobným víťazom X Games, uspel v disciplínach ako supercross, motorcross, freestyle motocross či rally racing. Zúčastnil sa aj pretekov NASCAR a aktuálne jazdí aj Global RallyCross Championchips. Vo svojich 31 rokoch je žijúcou legendou.

Počiatky Nitro Circus siahajú do roku 2003, kedy Travis Pastrana s priateľmi Jeremym Rawlem a Greggom Godfreyom začali nakrúcať videá z garáže, ktoré zmenili životy nielen im, ale miliónom divákov po celom svete. Televíznu šou vysielali v 60 krajinách a vrcholom bol celovečerný film Nitro Circus 3D Movie, ktorý v roku 2012 uviedli do kino-distribúcie. Ani to však tvorcom nestačilo. Z úspešnej televíznej šou sa stala úplne šialená a dych vyrážajúca live šou. Vypredané štadióny v Amerike, Austrálii, Európe aj Afrike s vyše 1,5miliónmi fanúšikov vravia za všetko. Táto partia bláznov to skrátka vie.

Vstupenky: https://www.eventim.sk/sk/vstupenky/nitro-circus-moto-mayhem-wien-ernst-happel-stadion-381495/event.html
Viac info: https://www.nucoast.com

Zdroj: NuCoast