Transmission – Digital Madness: Pre Party v SaSaZu!

Jedna z nejvìtších halových nocí – Transmission, probìhne témìř za dva týdny, v sobotu 19. listopadu 2011 v pražské O2 arenì. O den dříve Kick da Night a Prague Never Sleeps pořádají oficiální Pre-party v klubu SaSaZu, kde mùžete odstartovat váš Transmission víkend.

Headliner noci DJ Setrise, jež přiletí z Holandska, patří mezi novou vlnu mladých a talentovaných producentù. Jeho vlastní produkce a remixy hrají ti nejpovolanìjší DJs svìta a jeho předìlávka tracku ‚Kenkraft 400‘ dokonce zaznìla minulý rok na Transmission bìhem setu Markuse Schulze. Tìšit se mùžete na jeho dvou a pùl hodinový set!

Setrise aka Melle Bakker je novou taneční senzací z Utrechtu. Jeho produkci často podporují Tiesto, Armin van Buuren nebo třeba i Benny Benassi, který ho požádal o remixování klasiky ‚Satisfaction‘, předìlávku, kterou pak Paul van Dyk hrál nìkolik mìsícù. Loni byl jeho remix legendárního ‚Kernkraft 400‘ jedním z nejvìtších trackù a velmi si ho oblíbil a hrál právì Armin van Buuren. Toto léto Armin van Buuren požádal Mella, jestli by si nezahrál s ním, s Ferry Corstenem a Markusem Schulzem na Electronic Family v Amsterdamu. Setrise předvedl svùj vyspìlý sound po celé Evropì, ať už jako headliner nebo při hraní na velkých akcích. Ve svých dvaceti letech jeho produkci hrála snad všechna rádia a houseoví nebo tranceoví DJs na svìtì. Jelikož na nìj pìje chválu i MIXMAG, vìříme, že od tohoto nizozemského mladíka mùžeme ještì hodnì očekávat.

Dále vystoupí duo Bon Trip aka Bon Finix & Tripmain ze stáje Kick da Night Bookings . Tahle dvojice, která letos zazářila na hlavní stagi festivalu Mácháč, již společnì vystupuje čtyři roky a bìhem času uspořádala spoustu společných akcí pod hlavičkou Bon Trip Sessions, Vibe nebo Kick da Night. Absolvovala také turné po českých a slovenských klubech a otestovala si společná hraní i v zahraničí. Jejich back-to-back vystoupení prezentovali na významných akcích jako například festivale Pleasure Island, Combi: nations s Marco V, na United Music stagi na Summer of Love, speciálním vydání klubovky Vibe v Mecce s Judge Julesem či Prague Summer Sessions s Carl Coxem.

Poslední dobou oba protagonisté tohoto projektu soustředí své síly do vlastních sólo počinù a hlavnì na studiovou práci nad vlastní produkcí. Skladby z produkce Bonfinixe již v minulosti našli podporu u známých DJs jako Tiesto, M.I.K.E., Wippenberg, Artento Divini nebo Andy Moor. Nejnovìjším releasem se stal jeho společný počin s Loresem ‚Atlas‘, který nedávno vyšel na labelu Marcela Woodse, Musical Madness! Tripmain se zapojil do projektu Block & Crown s kolegou z Holandska a nìkolik jejich singlù se stalo úspìšnými v hudebních žebříčcích po celém svìtì.

Line-up večera doplní N-Rico, který se letos stal vítìzem první DJské soutìže STORM DJ Star. Kromì krásné ceny od STORM London, vyhrál i příležitost zahrát si na Warm-up party, která se konala den před Sensation.

Transmission vikend začíná již v pátek 18. listopadu v SaSaZu! Jestli se chystáte na Transmission, máme pro vás dobrou zprávu: tuto party mùžete navštívit zcela zdarma! Prokažte se u vchodu do pulnoci se vstupenkou na Tranmission a mate vstup do SaSaZu úplnì ZDARMA!!! Jestli vlastníte VIP vstupenku na Tranmsission, tak automaticky dostanete i v SaSaZu VIP vstupenku. Pokud vlastníte obyčejnou vstupenku, ale v SaSaZu byste si chtìli dopřát trochu více luxusu, VIP vstupenka vám vyjde se slevou na 300,-. Základní vstupné bude jinak stát 150,- a VIP 500,-

Line-up:
22:00 – 00:00 N-Rico
00:00 – 02:30 Setrise (NL)
02:30 – 05:00 Bon Finix vs Tripmain

Vstupné:
150,- // s Transmission vstupenkou do pùlnoci zdarma! VIP – 500,- // s Transmission VIP vstupenkou do pùlnoci zdarma! // s Transmission obycejnou vstupenkou do pùlnoci zlevneno na 300,-

RSVP
Chystáte se na tuhle párty? Potvrďte vaši účast na Facebooku zde.

Transmission PreParty

Zdroj: United Music
Publikoval: Redakcia GREGI.NET