Toto je hviezdna porota X Factoru!

Porota prvej série X Factoru je kompletná. Prvou lastovičkou bolaCeleste Buckingham, mladá speváčka, ktorá sa na hudobnom trhu pohybuje iba tri roky. 

„X Factor je dokonalý a stala sa z neho legenda ako v Štátoch, tak aj tu na Slovensku. Škoda, že tu nebol už pred rokmi, ani na okamih by som nezaváhala, do akej show sa prihlásiť. Že sa mi podarí stať sa porotkyňou takto skoro, je pre mňa obrovská pocta aj výzva zároveň!“vyhlásila interpretka hitov ako Run, Run, Run alebo Crushin´ My Fairytale.

Slovenskú časť poroty zastupuje ešte Sisa Lelkes Sklovská, známa operná  a spevácka diva. Sisa už účinkovala v mnohých krajinách sveta a spieva v ôsmych jazykoch. Nech sa venuje čomukoľvek, vždy to robí s veľkou dávkou vášne. Je to pravá diva svetového formátu. „Predstava koĽko práce bydeme mať so súťažiacimi je vzrušujúca. Akú pieseň vybrať, aký prejav mu vytvoriť, ako ho nastylovať… celý tím, s ktorým sa budem o svoje talenty starať, do toho treba vložiť všetku energiu a celú dušu.“

Okrem nej sa môžete tešiť na Odřeja Brzobohatého, českého hudobného skladateľa,  herca, a moderátora, ktorého môžete poznať ako syna herca Radoslava Brzobohatého a slovenskej herečky Hany Gregorovej. Posledným členom štvorlístku je Oto Klempíř  –  textár, spevák, scenárista, básnik a kreatívec. Jeho meno možno ešte nepoznáte, no jeho práca vám bude dôverne známa – je autorom titulnej skladby k filmu Snowboarďáci. Má za sebou už takmer 20-ročnú spoluprácu s funkovou formáciou J.A.R. Oto je perfekcionista so zmyslom pre detail a v X Factore bude klásť dôraz aj na tie najmenšie chyby.

Zdroj: Joj