Topfest: Poznáme definitívny jedálniček Jareda Leta na Slovensku!

Skupina Thirty Seconds To Mars nemala žiadne hviezdne požiadavky, stačí im základný servis, kvalitná kokosová voda, žuvačky a požadujú na ochutnávku aj tradičné domáce jedlá.

Organizátori najprv zvažovali klasiku v podaní bryndzových halušiek, ale v horúčave, aká má byť na Slovensku nakoniec zvolili pestrejšiu alternatívu a skupine Jareda Leta ponúknu aj makové šúľance, či dokonca mastené lokše so slivkovým lekvárom!

A nielen tie! Pripravená pre nich bude zeleninový vývar z koreňovej zeleniny, hrášku, cukety a cibuľky. Ako hlavné jedlo sa bude podávať plnená paprika – vegan s ryžou banánom a zeleninou, k tomu rajčinová omáčka a varené zemiaky. Alebo si budú môcť pochutnať na lososovi na grile, či kuracom steaku, kuskuse so zeleninou, zemiakovom šaláte s octom, či grilovanej zelenine. Z regionálnych špecialít im kuchár, ktorý bude pre nich k dispozícii počas celého pobytu na letisku pripravil makové šúľance, mastené lokše so slivkovým lekvárom a tiež halušky, buď bryndzové, alebo strapačky.

Band press shot 2013 color_

Dušan Drobný organizátor festivalu: „Obyčajne je to v požiadavkách skupín také klišé, žeby radi okúsili aj miestne špeciality, ale v tomto prípade zrejme pôjde o výnimku, pretože sme boli na to špeciálne upozornení nech si dáme záležať… Preto sme absolvovali dokonca aj testingové ochutnávky našich tradičných dobrôt a môžem zodpovedne prehlásiť, že sa majú na čo tešiť! Aj keď sme počuli, že samotný Jared funguje iba na zelenine a ovocných džúsoch – tak uvidíme!

Zaujímavým lákadlom ich slovenského koncertu na Topfeste je tak ako všade po svete možnosť stráviť so svojimi obľúbencami koncert priamo na pódiu! Dušan Drobný: „Už v požiadavkách skupiny bola vyslovená potreba na priestor priamo na pódiu pre aspoň 50 fanúšikov ich skupiny, pretože v rámci ich programu pre fanúšikov pod názvom Adventures in Wonderland si predávajú vstupenky priamo na pódium, kde sa dostane iba ten, kto zaplatí 499 dolárov, pričom zažije celý koncert zo strany pódia a pri pesničke „Up In The Air“ dokonca priamo s nimi na pódiu, k tomu nejaké bonusy vo forme fotenia, stretnutia, trička atď…Evidentne sa máme na čo tešiť, pretože máme od nich info, že zatiaľ si tieto vstupenky na ich slovenský koncert zakúpilo vyše 20 ľudí!“

Nielen Jared Leto a jeho Thirty Seconds To Mars, ale aj Peter Bič Projekt, Gladiator, Polemic, Zuzka Smatanová, Ektomorf, Konflikt a Čechomor sa tešia na všetkých sobotňajších návštevníkov na Topfeste!

Vstupenky na Topfest 2014 sú v predaji aj priamo na mieste a najnovšie informácie nájdete na FB adrese festivalu https://www.facebook.com/topfest.sk, ktorá práve atakuje 28.000 fanúšikov!

TF_FB

Zdroj: Agentúra DUNA