TLAK feat. Yanko Kral, Rida Radar live & many more.

Už o pár dní prichádza ten najväčší žúr mesiaca, ktorý naTLAKuje piatok do maximálnych výšok. Špeciálny hosť Mc Rida Radar ti predvedie svoju prvú tohtoročnú koncertnú show v Bratislave, takúto exkluzivitu si nemôžeš nechať újsť.

Rida, alebo ak chcete „Ganjaman“ je mladý MC, ktorý sa narodil 22.2.1989 v Bratislave. Je, ako on sám hovorí „novinkou“, no na slovenských pódiách sa objavuje už nejaký čas. V roku 2010 sa stal členom zoskupenia Natty Youth Sound a s nimi organizoval a hrával akcie až do roku 2015.(reggae, ragga, dancehall, dub, dnb).
V roku 2012 sa po prvý krát objavil aj na Uprising Reggae Festivale, kde nechýbal ani v roku 2013, 2014 a aj 2015. Posledný rok už patril medzi vyhľadávaných interprétov tohoto festivalu, čomu zodpovedalo aj množstvo ludí na jeho koncerte.

Najsilnejšou stránkou tohto MC je jeho flow, ktorá je u nás dá sa povedať až unikátna a aj preto sa už objavil po boku známejších mien ako predskokan. (Soom T, Deadly Hunta, Jah Sun, Krak In Dub, Audio, Aries, Lion D, Jahmmi Youth, Yarah Bravo, Steppa Style, Mc Kemon, Colektiv, AMO, Medial Banana…)

Čerešničkou na torte bude tradične Yanko Král, ktorého pravidelne treba nadránom spoza mixu vyháňať metlou. Až do skorých ranných hodín bude kraľovať spodnému Excelent stageu spolu s Jimmym Pe a Bobsanom, kedy aj tým posledným dôjde, prečo nazval túto party #tlak.

EVENT:  www.fb.com/events/1139893299399911/

LINEUP:

Main Stage:
Mc Rida Radar live
DJ SIMPLE SAMPLE
Bass(t)Art 
Inkwall

Excelent Stage:
DJ Yanko Kral
Jimmy Pé
Bobsan

tlak-november

 

Zdroj: Nu Spirit