Tina, Majk Spirit a Grimaso vydali sprievodný singel k Invalidovi!

Nová slovenská čierna komédia Invalid  prišla do kín včera 9. februára. Tvorcovia nedávno predstavili titulnú skladbu filmu, Asal, ktorú naspievali Rytmus a Kmeťoband. Dnes predstavujú nový singel, ktorý je sprievodným k filmu. Pripravili ho Grimaso, Tina a Majk Spirit, ktorý tak okrem iného vyjadruje podporu svojmu bratovi Tomášovi, ktorý napísal scenár k filmu. 

Skladba Peace je sprievodnou k filmu Invalid, novej čiernej komédii, ktorá práve prišla do kín. Majk Spirit si v komédii dokonca zahral aj malú rolu policajta. Okrem neho sa vo filme objavia aj youtuber Gogo, raperi Vec a Rytmus. Práve Rytmus nahral s Kmeťobandom skladbu Asal, ktorá je titulnou piesňou filmu. Kým Asal je remakeom legendárnej piesne Úsmev v rómčine, song Peace je autorsky úplne nový singel. Tina a Majk Spirit v ňom nadväzujú na témy komédie Invalid.

Skladbu je možné už od piatka počuť na streamovacích službách, teraz si môžete pozrieť aj klip!

 

Film finančne podporil Audiovizuálny fond Slovenska, koproducentom je RTVS.
Do kín ho uviedla distribučná spoločnosť CinemArt SK 9. februára 2023.

Réžia: Jonáš Karásek
Scenár: Tomáš Dušička
Kamera: Tomáš Juríček
Hrajú: Zdeněk Godla, Gregor Hološka, Daniel Fischer, Ivo Gogál, Oľga Belešová, Sväťo Malachovský, Sáva Popovič, Helena Krajčiová, Sandra Lasoková, Klára Melišková, Jevgenij Libezňuk, Martin Šalacha, Peter Šimun, Patrik Rytmus Vrbovský, Michal Dušička (Majk Spirit), Daniel GoGo Štrauch a ďalší…
Koproducenti: Zuzana Balkoová, Mayo Hurajt , Marek Greško, Aleš Danielis
Producenti: Maroš Hečko a Peter Veverka
Žáner: čierna, akčná komédia