Thrashfest Classics 2011: 11. decembra v Majestic Music clube!

Blíží se událost tohoto roku. Back to the 80ties, back to the roots! Obscure promotion uvádí slovenskou zastávku putovního turné „Thrashfest Classic“ v čele s kapelami SEPULTURA, EXODUS, DESTRUCTION, HEATHEN a MORTAL SIN.

Tento brilantnì poskládaný line-up má za úkol připomenout ryzí stranu metalu, tak jak ji všichni znali v osmdesátých a devadesátých letech. Thrash Fest Classic je upřímná oslava thrashmetalového žánru, který nejlépe charakterizují právì vybrané kapely, které se přestaví také 11.12. v Bratislavì v klubu MMC.

A když už oslava old school thrashmetalu, tak pořádná. Všechny zúčastnìné kapely si proto vybrali svá nejlepší alba, ze kterých budou při svých vystoupeních čerpat. Headliner celého podniku, SEPULTURA, bude hrát songy z kultovních alb jako “Beneath the Remains”, “Arise” & “Chaos A.D.”

Američané EXODUS si vybrali materiál z desek “Bonded By Blood“, “Pleasure Of The Flesh“ & “Fabolous Disaster“. Nìmečtí nestoři DESTRUCTION se vytasí s písnìmi z desek “Sentence Of Death” & “Infernal Overkill”.

Další legenda HEATHEN si vybrala “Breaking The Silence” & “Victims Of Deception”. A nakonec Australané MORTAL SIN přehrají materiál z desek “Breaking The Silence” & “Victims Of Deception”.

Večírek tedy mùže začít! Vstupenky kupujte v síti Ticketportal a sledujte www.obscure.cz pro další užitečné informace.


„Thrashfest Classics 2011“
11.12.2011 Bratislava – MMC
SEPULTURA (braz/usa)
EXODUS (usa)
DESTRUCTION (ger)
HEATHEN (usa)
MORTAL SIN (aus)

Thrashfest

Zdroj: Obscure Promotion
Publikoval: Redakcia GREGI.NET