Thrash kvartet ve Vopici přimene zlatou éru 80. a 90. let

Chystejte džísky, za týden Vopicí bude znít thrash palba! WARBRINGER a EVIL INVADERS na společné turné přibírají prověřené SCHIZOPHRENIA a kvalitní australský otevírák MASON.

Americká thrash pětka WARBRINGER nejenže poctivě dodržuje pravidla, jaká nastavila stěžejní formace metalového dávnověku, ale přináší do obvyklých postupů vlastní ksicht a svěží nápady. Od jejich poslední desky „Weapons of Tomorrow“ uběhly už přes dva roky, tak se při nadcházejícím turné dá očekávat, že nakopnutí thrasheři už něco ukuli.

Letošní desku „Shattering Reflection” budou představovat belgičtí předáci speed/heavy/thrashe EVIL INVADERS. Tahle extrémní heavy kolekce od předchozí „Feed Me Violence“ vyšla téměř po pěti letech a opět obsahuje široce pojatý dynamický a 80. klasikou inspirovaný mix uvedených žánrů, kde jsou silné refrény i štěkavý zpěv, hymny i kvapící rychty.

Třetími do party jsou SCHIZOPHRENIA, kteří svým prvním EP před dvěma lety v undergroundu explodovali jako bomba. Adrenalin, groove, dynamika, death/thrash. To nabízí i jejich očekávaný debut „Recollections of the Insane”, kde to vří Morbid Angelem, Demolition Hammerem, Slayerem, Sepoškou, Deathem i Pestilence. Svěží a nápaditá interpretace těchto Belgičanů vás ovšem odstřelí.

Našláplý večírek odstartují MASON z australského Melbourne a určitě vám vedle svých dvou vydaných desek představí i tu nádcházející, která do vínku dostala název „Martyr”.

Předprodej vstupenek končí o půlnoci před koncertem a běží i v síti Ticketmaster, poté vstupenky budou k zakoupení už pouze na místě.

WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, MASON
6. 4. 2023 – Praha, Modrá Vopice
FB event: https://fb.me/e/5o96iqoKn
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/531

Zdroj: Obscure Promotion