Thomas Puskailer kraľuje českej tanečnej hitpa

Spevák Thomas Puskailer je nadšený! So skladbou „Moneytree“ boduje v českom rebríčku najlepších tanečných skladieb. Skladba, ktorú remixoval renomovaný producent Miroslav Vrlík, sa vyšplhala dokonca na prvé miesto Dance Chart v Prahe!

Spevák Thomas Puskailer prepadol tanečnej hudbe. Už štyri svoje skladby dal zremixovať, aby docielil ešte lepší zvuk. S peckou „Moneytree“, ktorú zremixoval producent Miroslav Vrlík, sa mu podaril husársky kúsok! Umiestnil sa na prvom mieste v českej hitparáde najlepších tanečných skladieb!

„Miroslav Vrlík je top producent a špecializuje sa na hudbu v štýle trance a progressive. Spolupracuje s viacerými vydavateľstvami a je uznávaný aj vo svete. Som rád, že  zremixoval moju skladbu a že sa z toho stal hit! Je to skvelý pocit po tak tvrdej práci dosiahnuť najvyššiu priečku Dance Chart!“ Neskrýva radosť spevák Thomas Puskailer.

Skladbu „Moneytree“ napísal Thomas Puskailer s producentom Joe Dworniakom, ktorý má na konte spoluprácu s takými hviezdami ako Duran Duran, Paul McCartney či Frankie Goes To Hollywood. Na skladbu plánuje Tomas nakrútiť aj videoklip.

„Tanečná hudba ma baví odmalička, je to súčasť môjho života. Práve preto vystupujem v kluboch v Čechách aj na Slovensku. S mojim manažérom Robertom Maplem plánujeme aj vystúpenia v Rakúsku či v Nemecku.“ Nadšene opisuje Thomas Puskailer.

Originál aj remix skladby „Moneytree“ nájdu fanúšikovia na debutovom albume Thomasa Puskailera, na ktorom usilovne pracuje. Okrem toho stíha vystúpenia v rámci svojho Ecotour. Na dlhšiu dovolenku preto nezostáva čas.

„Cez voľný čas sa venujem manželke. Spoločne oddychujeme počas predĺžených welness víkendov. Radi chodíme do Chateau Földváry do Maďarska. Ďalšou našou obľúbenou destináciou sú Trenčianske Teplice, kde si doprajeme všetky procedúry…“ S úsmevom prezrádza Thomas Puskailer.

Večne usmiaty Thomas Puskailer sa okrem spevu venuje aj divadlu, filmu či modelingu. Nedávno získal vedľajšiu úlohu v zahraničnej produkcii a tak teraz pracuje vo Viedni na novom rakúsko-nemeckom filme! Máme sa na čo tešiť.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.