The Minority predstavujú novinku „One Of A Kind“

Bratislavská punk-rocková kapela The Minority nezaháľa ani počas svojho letného turné a vydáva samostatný singel s názvom „One Of A Kind“. Táto novinka v sebe veľmi dobre prezentuje energický „kalifornský“ punk-rock, ktorý je zľahka poprepájaný s prvkami iných žánrov, ako sú napríklad country alebo folk . Výsledkom je potom pieseň, ktorú ako hovorí frontman kapely Peter Jarábek „si môžete kľudne zahrať aj tak s kamarátmi niekde pri ohni“.

Skladba predovšetkým odkazuje na všetky tie radosti a starosti, ktoré prináša každodenná realita, ale ako dodáva Peter Jarábek „všetky tieto udalosti vytvárajú jedinečnú („One Of A Kind„) cestu každého z nás v hľadaní pomyselného osobného šťastia, a dávajú tomu všetkému obrazne povedané nezameniteľnú príchuť.“

Pre ešte lepšie vyjadrenie významu skladby „One Of A Kind“ sa kapela rozhodla spraviť lyric video, ktoré svojim stvárnením dáva možnosť divákovi dostať celý odkaz piesne viac pod kožu a tiež svojim štýlom podporuje spojenie punk-rocku s prvkami country a folk.

August a September bude pre The Minority v znamení vystúpení v rámci ich letného turné. Kapela pozýva všetkých na svoje koncerty, ktoré budú tak na západe, strede ako aj východe Slovenska.  

Koncerty TOUR 2023
25.08. 2023 – Bardejovský Jarmok, Bardejov
26.08. 2023 – Sviatok Piva, Myjava
31.08. 2023 – Mikulášske leto, Liptovský Mikuláš
09.09. 2023 – XVI. Hornoliptovský jarmok, Liptovský Hrádok

Zdroj: TS