The Chainsmokers přivezou do Prahy megahit Roses!

První návštěva amerického dua The Chainsmokers v České republice nemohla být načasována lépe. Jejich hit Roses sesadil v Billboard Dance Chart z trůnu takovou konkurenci jako jsou Major Lazer & Dj Snake s Lean On a aktuální skladba Don’t Let Me Down definitivně potvrdila průnik trapu do mainstreamových médií.

https://youtu.be/G5Mv2iV0wkU

Přestože evropská taneční scéna jejich talent teprve objevuje, v rodných Spojených státech na ně narazíte např. v The Tonight Show Jimmyho Fallona nebo se vám poštěstí, že je překvapí během vystoupení na pódiu Justin Bieber, který je jejich velkým fanouškem.

Hudební workoholismus, který si pánové Drew Taggart a Alex Pall sami diagnostikovali a rádi ve studiu podporují, má za následek, že chrlí jeden hit za druhým a na jejich průlomovou skladbu #Selfie z roku 2014 mohou klidně zapomenout. Za poslední dva roky vydali 11 skladeb, které mají daleký přesah za klasickou tvorbu elektronické hudby, kterou produkují některé labely jak na běžícím pásu. Jejich hudba je originální, má nápad, emoce a často i chytlavé texty, které jejich fanoušky baví. A pokud k tomu máte i dar být na pódiu maximálním extrovertem, tak máte vyhráno. Ne náhodou jejich set na Ultra Music Festivalu sklidil velkou chválu.

The Chainsmokers vystoupí 6. května 2016 v Praze na MAGNETIC Festivalu.

Vstupenky na MAGNETIC Festival je možné zakoupit na www.ticket61.com.
www.magneticfestival.com

magnetic-dj-annoucement-Chainsmokers

Zdroj: LIVE61 s.r.o