TEMPL – otvárame nový klub v Trenčíne!

TEMPL – culture club & cafe je názov nového kultúrneho a klubového priestoru v Trenčíne. Pod hradnou skalou v priestoroch bývalého Krankenhaus klubu, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou otvoríme prvú TEMPL klubovú sezónu už tento piatok 14.9.2012.

Okrem novo nadesignovaného interiéru, je nainštalovaný kvalitný zvuk a veľkoplošná videopreojekcia. Najväčším lákadlom pri bare bude pivo z najstaršieho súkromného českého pivovaru „SVIJANY“, kávička a čokoláda švajčiarskej značky „BLASER“ a čapovaná originálna „KOFOLA“. Priestory klubu sú nefajčiarske. Pre fajčiarov je k dispozícii nonstop krytá terasa.

Otváracia párty nového klubu / kaviarne/ kultúrneho priestoru TEMPL sa uskutoční 14.9.2012 o 18:00. Hrať sa bude na dvoch stage večšinou nekomrerčná EDM, house, funk, groove, techno, minimal, drum&bass, dubstep ale aj hip-hop a reggae.

KRSTNÝM OTCOM KLUBU BUDE… To všetko sa dozviete priamo na mieste!

Srdečne pozývame všetkých ktorí sa chcú pozrieť na nový kultúrny priestor v Trenčíne. Prvých 100 návštevníkov dostane zdarma drink na uvítanie (18+). Vstup na TEMPL GRAND OPENING PARTY je voľný! (po 22.00 iba 18+).

TEMPL club na facebooku | táto udalosť na facebooku

Zdroj: Templ club – press info