Techron Celebration: 24. februára v klube Slovan v Krupine!

24 .február bude sviatkom všetkých fanúšikov hudobného portálu Techron.sk a tanečnej klubovej hudby. Techron.sk v tento magický deň oslávi tretí rok od pôsobenia na slovenskej hudobnej scéne. Tradíciou oslavy našich narodenín je, že každý rok sa koná v inom meste, v inom klube. Tentokrát sme sa rozhodli usporiadať túto veľkolepú narodeninovú party v obľúbenom Slovan klube v Krupine, kde sa odohralo už množstvo techroňáckych akcií.

Uplynulý rok 2011 priniesol množstvo partys, či už organizovaných pod našou značkou alebo tých, na ktorých účasť techron djs nesmela chýbať. Jedným z prvých úspechov minulého roka bol vznik absolútne udergroundovej akcie s názvom Clubowica. Príznačné pre tento event bolo jeho umiestnenie na chate v horách Nízkych Tatier, presnejšie v dedinke Mýto pod Ďumbierom. Schádzali sa tu pravidelne všetci členovia Techronu, ich priatelia a hostia s cieľom zažiť neviazanú zábavu. Tým, že Clubowica znamenala underground free party si získala čím ďalej tým viac fanúšikov a v súčasnosti sa premiestnila do rodneého mesta Techronu, do Brezna a jej prvé dejstvo sa tu odohralo v pivárni Hron Brezno. Samozrejme zožala úspech a prilákala clubberov, ktorí sa už teraz tešia na ďalšie pokračovanie.

V roku 2011 pokračovali už známe tanečné akcie s názvom Feel 4 Fun v rôznych kluboch na Slovensku. Hlavnými predstaviteľmi Feel 4 Fun boli aj sú Techron djs T Mike a Mlyno. Svoje talent, dobrú náladu a djské umenie priniesli do klubov ako Underground klub Šahy, Colors klub Rožňava, Fun klub Breznička, El Caffe Revúca, Slovan klub Krupina… Typickým štýlom hrania na tejto akcii je skutočnosť, že produkcia hudby vychádza súčasne z dvoch playerov a je okorenená kreatívnymi efektami vychádzajúcimi z kontrollerov X1 (2 djs on 4 decks).

Najúspešnejšou akciou organizovanou pod hlavičkou Techron.sk bol Beach Tech 2011, ktorý sa na rozdiel od predchádzajúceho ročníka presunul z chatovej oblasti Nízkych Tatier do takisto krásneho prostredia rekreačného strediska, k vodnej nádrži Ružiná. Party sa niesla v nezabudnuteľnej letnej atmosfére, bolo tu naozaj horúco, djs predviedli svoje najlepšie výkony a ľudia im doslova žrali každý beat v znamení house, minimalu a techna. Beach Tech sa v tomto roku vyznamenal rekordnou návštevnosťou v Disko Hangár Divín. Spoza mixážneho pultu vystúpilo až 14 djs a v roku 2012 vďaka týmto úspechom budeme môcť Beach Tech nazvať letným festivalom.

K ďalším novým eventom, ktoré vznikli v roku 2011 patrí FanLand, Techron Vibes v klube Fan Breznička, X-Elements v Slovan klube Krupina, Impression v Lučenci.

Okrem partys organizovaných pod hlavičkou Techron.sk sa dji portálu prezentovali svojimi setmi na mnohých letných festivaloch, či už to bol festival XXL Fest, Summer Beach Rudava, Bee Free, Progression Open Air, La Mara Beats alebo party na Plťke na Dunaji. Všetky aktivity minulého roka prispeli k tomu, že Techron si získal množstvo nových fanúšikov, ktorí začali sledovať našu činnosť a ktorých už pravidelne stretávame na našich akciách.

Touto cestou sa vám všetkým, milí naši fanúšikovia chceme poďakovať a pozvať vás na oslavu tretích narodenín TECHRON CELEBRATION☺

Ďalšie info vám prinesiem v budúcej pr správe.
https://www.facebook.com/events/282072451850353/

Techron

Zdroj: Techron
Publikoval: Redakcia GREGI.NET