TechNoc ve Stormu nabídne energickou smršť již tuto sobotu!

Druhé pokračování pravidelné noci TechNoc nabídne i tentokrát pekelnou jízdu v podobě předních českých DJs. Tentokrát vše vypukne v režii známého českého DJ Tokátka, který si k sobě přizval krásné a talentované Djky. Nenechte si ujít sobotu 11. listopadu noc plnou kvalitního techna na Funktion-one soundu!  

SOBOTA 11/11
TechNoc (Pimp Edition) w/ Tokátko, Lady A, La Dela, Mellifera

Tokátko, mladý a nadějný DJ a promotér, který si u českého publika získává čím dál větší oblibu. Na klubové scéně se aktivně pohybuje od roku 2005 a zahrál si téměř ve většině klubech po celé České republice. Během své hudební dráhy přičichl hned k několika hudebním žánrům. Momentálně se v jeho live setech objevuje nejčastěji house a techno. Kromě hraní v jeho rodné zemi pravidelně hraje i v zahraničí. Zahrál si například na Street Parade v Curychu, na španělském ostrově Ibiza a v loňském roce si střihl vystoupení také ve 20. nejlepším klubu světa – Noa Beach Club v Chorvatsku.

La Dela, mladá a talentovaná Djane, která poprvé přičichla ke gramofonům v roce 2013, si zahrála na mnoha místech po celé České republice. Momentálně působí i jako rezidentka v jednom pražském klubu. Mezi její srdcové žánry patří techno a tech-house. Tato sympatická Djka často pracuje se svým publikem. V roce 2015 se vrhla také na vlastní produkci. O jejím talentu se budete moci přesvědčit naživo i v rámci sobotní noci ve Stormu.

 LINE UP 
TOKATKO
LADY A
LA DELA
MELLIFERA
LEE MEOW

◥ START 22:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPNÉ
VSTUP / ENTRY: Girlz 50 CZK, Boys 100 CZK

VÍCE INFORMACÍ
Facebook událost

Zdroj: TS