Techno Animals predstavuje headlinera – Hollen, taliansky dj a producent!

První březnový pátek 7.3. zavítá do pražského klubu Chapeau rouge respektovaný italský producent Hollen, kterého budou na dvou stagích supportovat domácí zástupci Subgate, Adam Cloud, Ravic, Rob Smile, Flesh, Revis, Pete Walk, Taada a další. Pojďme si podrobněji představit headlinera tohoto eventu, který bude stát rozhodně za to!

Terpve dvaceti-šesti letý Aniello Federico aka Hollen odstartoval svou kariéru již ve čtrnácti letech. Ve svém věku byl velmi ovlivněn soundem předních světových producentů, mezi které patří například Dubfire, Nic Fanciulli, Richie Hawtin nebo Marco Carola.

Po několika letech se začíná představovat po klubech ve své rodné Itálii a dostává šanci vystupovat po boku jmen typu Josh Wink, Mikael nebo Rino Cerrone.

 

Kromě celé řady vystoupení se Aniello začal intenzivně věnovat vlastní produkci a úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Jeho tracky se objevily na věhlasných labelech jako jsou Kling Klong, Toolroom, Bla Bla, Agile či Bitten, obsazovaly přední příčky hitparád a byly supportovány jeho idoly – Marcem Carolou, Loco Dicem, Dubfirem a spoustou dalších.

Za nedlouho startuje svůj vlastní label s názvem Prospect Records, který opět sklízí spoustu pozitivních ohlasů na světové elektronické scéně. Na prvním EP tohoto labelu se objevuje velmi úspěšný track Pin Puk s remixem od Tonyho Dee a Hollen v rámci tohoto vydavatelství navazuje spolupráci se známými umělci z celého světa.

V uplynulých dvou letech cestuje se svým recordbagem na festivaly a parites po zeměkouli a jeho popularita stoupá vzůru. Za své mluví i 32. místo v anketě serveru Resident Advisor.

Jsme velice rádi, že tohoto umělce můžeme přivítat take 7.3. v pražském klubu Chapeau Rouge na eventu Techno Animals powered by Creative!

Kompletní informace naleznete na facebookovském eventu https://www.facebook.com/events/587647311284084/?fref=ts a www.chapeaurouge.cz.

hollenA6-nahled-final

Zdroj: Subgate