Tančiareň opäť v klube Propaganda!

17. júna bratislavský Propaganda klub na Mladej Garde opäť ožije atmosférou rokov 20-tych. Už piaty krát organizuje orchester Bratislava Hot Serenaders pod taktovkou Juraja Bartoša obľúbenú Tančiareň. Od 20-tej hodiny do polnoci si budete môcť vychutnávať fantastický jazzový prejav BHS, ktorý je umocnený autentičnosťou a zmyslom pre humor.

Jedinečná príležitosť zatancovať si na známe melódie, ktoré dobyli svet Swingu a Hot Jazzu! Do tanca ale aj na počúvanie bude hrať orchester Bratislava Hot Serenaders pod vedením Juraja Bartoša, spolu so svojím dámskym vokálnym triom Serenaders Sisters a sólovými spevákmi. Pánov v smokingoch bude striedať DJ PHONY s Pressburger Gramophon Klubu s autentickými šelakovými platňami.

Tanciaren

Použitie autentických nástrojov, starostlivo prepracované aranžmány a bravúrne štýlové výkony sólistov BHS prinášajú jedinečný zvuk, aký poznáme z filmov, či starých nahrávok.

17. júna bude parket Tančiarne v klube Propaganda patriť nielen tanečným nadšencom, ale všetkým, ktorí majú radi zábavu a atmosféru „zlatej éry“, pretože Bratislava v tento večer ožije do nálady 20-tych a 30-tych rokov!

Predaj lístkov na www.ticketstream.sk, alebo priamo na mieste podujatia.

Tanciaren

Zdroj: BHS, ARTE
Publikoval: Redakcia GREGI.NET