Take Control: 25. októbra v Storm clube.

Kultovní akce Take Control je zpět. Jedna z nejúspěšnějších českých drum and bassových nocí známá svým originálním výběrem headlinerů se po krátké odmlce vrací zpátky na klubovou scénu.

Až na pár výjimek byly párty Take Control vždy koncipované jako label nights, na kterých vystoupil minimálně jeden zástupce zahraničního labelu. Ani tentokrát to nebude jinak, další díl proběhne pod hlavičkou respektovaného britského vydavatelství Shogun Audio.

Shogun audio hodlá do Prahy vyslat přední jména nové D´n´B vlny. Alix Perez, vlastním jménem Alix Depauw, je v současné době považován, za jednoho z nejvíce průlomových a inovativních producentů své generace.  Rozhodně stojí zmínit jeho poslední debutové album Chroma Cords, které jen potvrdili Perezovu hudební vyspělost. Cílem jeho tvorby, je vyvolat v lidech emoce ať už obyčejným posloucháním hudby nebo jeho precizními mixy v klubu.

small final takecontrol_Fotor

Dalším headlinerem není nikdo jiný než kontroverzní Dj a producent Rockwell. V jeho produkci můžeme často slyšet propojení více hudebních stylů elektronické hudby. Poslední track Detroit je toho důkazem. Trojci britských headlinerů uzavírá nadějný mladý producent Joe Ford. Britský talent si postupně razí cestu mezi špičku a do budoucna od něj můžeme čekat velké věci.

O support na hlavní stagi se postarají zástupci českého deepového soundu, konkrétně IM Cyber, jedna z nejdéle hrajících českých DJek, která byla dlouhá léta jednou z hlavních postav značky Take Control. Line up doplní všem dobře známí Rudeboy a M4Y4, v b2b setu se představí nadějná dvojce Soundeviantz.

Druhá stage bude patřit zástupcům českého labelu Authentic music. Představí se producentské jádro labelu Panorama, Peery a Hemoglobin. Doplní je noví členové vydavatelství, a to stoupající hvězdy české scény A-Cray a Ower.

Zárukou kvalitního zvuku bude profi Funktion-One sound systém a vizualizace doplní  atmosféru zrekonstruovaných prostor klubu Storm!

TZ K OKAMŽITÉ PUBLIKACI

TAKE CONTROL WITH SHOGUN AUDIO
Termín akce: 25. 10. 2013
Storm club, Tachovské náměstí 7
PRAHA 3 Žižkov
Main stage: Alix Perez (UK), Rockwell (UK), Joe Ford (UK), IM Cyber, Rudeboy, M4Y4, Soundeviantz
Authentic Music stage: A-Cray, Hemoglobin, Peejay & Panorama, Misology, Maro

Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz
Facebook event: www.facebook.com/events/416920698412879/
Link na předprodej vstupenek: www.ticketportal.cz/event.aspx?id=61503
Aktuální cena vstupenek v předprodeji: 200 Kč (cena je uvedena bez poplatku prodejce)

take_control_shogun

Zdroj: Storm club