Take aka Sweaston Klank odštartuje klubovú sezónu v Nu Spirit Clube už vo štvrtok 19. septembra.

V bratislavskom Nu Spirit Clube odštartuje 19. septembra nová sezóna vo veľkolepom štýle. Okrem jedného z najuznávanejších producentov novej generácie elektronickej hudby Sweatson Klank, na nej vystúpi talentovaný InkMidget spolu s Miss Sad, ktorá je členkou populárneho dua [slu:t].

Multiinštrumentalista a fanatik do frekvencií s viac než desaťročnou skúsenosťou na poli elektronickej hudby zavíta už tento mesiac do Bratislavy. Svoje pôsobenie presunul priamo do Los Angeleskej komunity so svojim osobitým štýlom. Svojou tvorbou mapuje rôzne štýly, ktoré elegantne spája do bohatých vrstiev.

Medzi labels, pre ktoré sa podpísal svojou tvorbou patria napríklad Alpha Pup , All City, Eat Concrete, Circulations, Buttermilk, Poobah, Inner Current, Dublab, Porter Records, Swedish Brandy a Astro Lab, tak isto aj remixy a kompilácie na značkách Warp, Plus Research, Power Shovel Audio či Dublab. Do jeho portfólia môžeme zaradiť aj hranie vo viacerých dôležitých rádiách a tak isto v kluboch a festivaloch po celom svete.

Štvrtok 19.09.2013, start: 20.00
Sweatson Klank (Brainfeeder, Warp, live/USA)
DJs InkMidget & Miss Sad [slu:t]
Nu Spirit Club Bratislava
Predpredaj: 6 eur
Nu Spirit Bar, https://www.tixy.sk/Nu-Spirit/Sweatson-Klank-live-USA
Door 8 eur
HAPPY HOURS UP TO 50% TILL 11PM | A/C | WIFI
future beats, hip hop, nu sound
https://www.facebook.com/events/569253296470795/
https://www.facebook.com/TAKEISME/
https://www.sweatsonklank.com

Sweatson Klank aka Take

Zdroj: Nu Spirit