Ta pravá Karla Gotta vychádza na vinylovej platni s autogramom!

V piatok 16. novembra 2018 vychádza nový album Ta pravá Karla Gotta na vinylovej platni! Kompletný obsah úspešného cédečka bol prevedený do formátu gramofónovej platne, ktorá robí z titulu nový zážitok. LP obsahuje texty piesní a aktuálne fotografie z dielne Ondřeja Pýchu. Vydanie novinky Karla Gotta na vinyle prináša tiež mimoriadnu príležitosť všetkým skutočným fanúšikom: prvých päťsto kusov LP je spevákom vlastnoručne podpísaných.

Tucet pesničiek na albume Ta pravá je mixom popovej klasiky a štandardov, ktoré chcel Karel Gott nahrať už dávnejšie, v priebehu rokov na ne nezabudol a tento rok prišla ich chvíľa. Tou pravou je, však tiež pôvodná domáca pieseň, ktorú Karlovi Gottovi „na telo“ napísal spevák a skladateľ Marek Ztracený. Pesnička sa s úspechom zaradila medzi najväčšie hity Karla Gotta a rovnomenný videoklip režiséra Martina Paseckého má na YouTube už viac ako 3.340.000 vzhliadnutí.

42 – násobný slávik Karel Gott pokrstil svoju novinku len pár dní pred začiatkom letných prázdnin v pražskej Malostranskej besede. Krstným otcom sa stal spevák Marek Ztracený a Karel Gott si už na krste prevzal za úspešný predaj CD od riaditeľky vydavateľstva Supraphon Ivy Milerovej zlatú platňu!  Túto udalosť teraz pripomíname v krátkom ohliadnutí na YouTube: https://youtu.be/Sgi

cof

7e-6g7vc

 

Zdroj: TS