Švédsky indie punk Moffarammes predstaví nový album v Oblude!

V rámci bratislavskej koncertnej série After Hours sa 17. apríla v klube Obluda predstaví švédska úderka Moffarammes so slovenským triom Nickel In The Sink. Švédi zahrajú v rámci svojho aktuálneho európskeho turné k novému albumu Cairo a sľubujú intenzívny a hlučný zážitok nielen pre punkové publikum.

Moffarammes, teda Samuel a Mikael, pochádzajú z Vänersborgu, a podľa ich vlastných slov, v tomto meste nie je čo robiť: Buď môžete športovať, brať drogy alebo začať hrať. Prvú variantu vraj nezvládli, druhú zavrhli a tak ostala tretia. Z ich niekdajšieho projektu Affordable Hybrid ostali len dvaja ľudia a tak vznikla kapela, ktorá debutovala minulý rok vydareným anti-punkom The Eye Of Horus.

Moffarammes

Ich bicie a gitara asociujú všeličo od dvoj-členných indie gitaroviek cez sedemdesiatkový punk až po sladký hardcore At The Drive-In. Moffarammes vedia byť melodickí aj divokí zároveň. Aktuálny singel Desert Air Blues si môžete stiahnuť zadarmo z ich Bandcampu.

Predskočia im v Bratislave usídlení Nickel In The Sink, energický blues rock, inšpirovaný Jackom Whiteom a jeho The White Stripes, z ktorých textu si ukradli i názov. Po novembrovom predskakovaní kapele Dim Locator v KC Dunaj pôjde len o druhé vystúpenie projektu, v ktorom pôsobí aj bubeník post-rockových The Ills Ľuboš Hodás.

AFTER HOURS 12:06
MOFFARAMMES (SWE) + NICKEL IN THE SINK (SK)
Obluda, 17. 4. 12
Štart: 20:00/Vstup: 4 e
https://www.facebook.com/events/319563648105049/

Moffarammes

Zdroj: Exitab Label/After Hours Shows
Publikoval: Redakcia GREGI.NET