SUPER MAZNÁČIKOVIA: Animovaný príbeh o statočných zvieratkách.

Túlavý pes Roger je rebel, ktorý  pomôže každému, kto je v núdzi. Aj tým, že občas uchmatne jedlo rozmaznaným domácim maznáčikom. A tých je v Robo City viac, než dosť.

Robo City je totiž široko ďaleko to najmodernejšie mesto, aké si viete predstaviť. Jeho obyvatelia si žijú šťastne, pretože takmer všetko obstarávajú roboti. Lenže bezstarostné dni práve končia. Starosta mesta totiž zošalel. Rozhodol sa všetkých ľudí a aj zvieratá vyhnať    a z ich domovov urobiť mesto robotov.

Roger si síce z toho nič nerobí, ale ak chce svoje mesto zachrániť, bude potrebovať pomoc. Síce nerád, no musí svoje sily spojiť s nebojácnou mačacou dámou Bellou, zhýčkaným pudlom Ronaldom, nemotorným mopslíkom Walterom a domácim prasiatkom  menom Sophia. K nim sa pridáva robot Bob, ktorý má o koliesko viac, čo z neho robí  neuveriteľného dobráka.

Táto čudesná  partička sa ide zistiť príčinu starostovho pomätenia. Musia  sa pokúsiť zachrániť svoje domovy a snáď i celé mesto.

Animované rodinné dobrodružstvo Super maznáčikovia napísal a režíroval Reinhard Klooss, ktorý si divákov získal už svojim filmom Hurá do Afriky!

Premiéra: 06.02.2020
Originálny názov: PETS UNITED
Produkcia: Nemecko/ČíNA/V.Británia
Formát: Dolby Digital, 2D digital,
Jazyková úprava: slovenský dabing
Žáner: animovaná rozprávka
Zvuk: 5.1    
Minutáž: 89min
Prístupnosť: 7
Scenár: Reinhard Kloos
Réžia: Reinhard Klooss
Hudba: David Newman                                                                              
Slovenské znenie: Juraj Kemka/Roger/Zuzana Šebová/Bella/Jaku Ružička/BOB/..a iní
European movie database: 17679        

Zdroj :TS