SUMMIT.65: 17. mája v Trnave.

Deviate narodeniny akcie SUMMIT oslávime 17.05.2019 vo veľkom štýle. Iba pre túto príležitosť sme sa rozhodli, že spravíme špeciálnu edíciu zameranú na raggajungle a raggatek. Je nám preto veľkým potešením oznámiť vám, že ako headliner večera sa predstaví spoluzakladateľ labelu Kaotik, britský dj a producent VANDAL.

Support mu na stagei spravia Selekta Stanley, Masozz, Lebka, Bobo a Nuclear X. Tešiť sa môžete na pútavú videoprojekciu, tematické samolepky, ovocie počas večera, no najmä na skvelú atmosféru, okorenenú o výbornú hudbu na špičkovom soundsystéme.

VANDAL – Na undergroundovej rave scéne sa pohybuje od roku 2000, odkedy svojou kombináciou raggae a hardtek trhá tančné parkety. Je spoluzakladateľom KAOTIK sound systému, ktorý sa stal populárny naprieč celou rave kultúrou. Už počas dospievania sa venoval štúdiu hudobnej produkcie a zvukového inžinierstva. Inšpiráciu našiel v európskych freetekno akciách a Bristolských  free podujatiach, ktoré u neho podnecovali vášeň k reggae a rave hudbe. V jeho hudbe kombinuje tieto dva žánre a vytvára tak svoj jedinečný a svieži zvuk elektronickej hudby.

Selekta STANLEY – Začínal sa učiť mixovať house a techno, no osudovou sa mu stala v roku 2002 platňa Dylan – Junglism v jednom z pražských vynil shopov. Jeho láskou sa stal drum´n´bass a jeho subžánre. Pri nákupe platní vo Viedni objavil čaro žánru Ragga-Jungle. V roku 2005 zakladá s Buganom a Wiruzom/R.I.P./ Selector crew, ktorej členom je dodnes. Jeho sety bývajú battle 90 bpm vs. 180 bpm, od hiphopu,reggae cez rave, jungle až po hardcore techno.

MASOZZ – Jeden zo zakladajúcich členov 23pozitivSoundSystemu a v súčasnosti aj člen Tekforce23 SoundSystemu. Hraniu z gramofónov sa venuje od roku 2008, vtedy u neho prevládal zvuk hardteku a frenchcoreu, no v súčasnosti viac holduje zvukom mental a acid tekna. No na túto party opráši svoje staré jugnlove platne a bude ich miešať spolu s teknom

LEBKA – Jeho hudobné začiatky sa spájajú so vznikom Ruffneck Soundu ktorého je spoluzakladateľ spolu s Dj Cerulom. Ruffneck bol a je zameraný na zvuk drum&bassu a junglu, no postupom času Lebkovi začal ‘šmakovať’ tvrdší sound a tak zmenil svoje pôsobisko a pridal sa ku 23pozitiv crew, kde sa môže prezentovať tým, čo jeho uchu momentálne najviac lahodí – hardtek a frenchcore. Kto ho už videl a počul hrať niekde na party, môže isto len potvrdiť dobrú selekciu ako aj mixing skillz. 

BOBO – Okrem drum & bassu a iných žánrov, má v obľube aj raggatek a hardtekk, Jeho čisto vinylová selekcia bude plná tekna, reggae aj inej hudby populárnej u rave publika, no aj menej známych remixov.

NUCLEAR X – Rezident akcie SUMMIT, otvorí toto podujatie raggajunglovým setom s prímesou dubwiseu a raggae.

Tešíme sa na Vás

Zdroj: TS