Summer Thunder udrie v júli.

Jzd promotion připravuje další akci na 20. 7. v Lidečku – areál Račné, opět to bude elektronická akce a budou tam samí djs. Nic nového, že. Tentokrát s jedním velkým ale! A proč? Summer Thunder není jen valašský open air, na kterém se podílí více lidí s láskou k elektronické hudbě, odehrávající se na konci světa, kde liška dávají dobrou noc.

Patří mezi větší akce v širokém okolí a každoročně se tam schází příznivci taneční hudby. Letos nabídne hned dvě plnohodnotná pódia se dvěmi headlinery a více jak  desítkou djs.

Největším tahákem na hlavním podiu bude opravdová legenda a synonymum undergroundu v jedné osobě Dj Tráva. Ano, je to ten Tráva co hraje od roku 1995, ten co je residentem klubu Roxy, ten co skládá pro Significant Other a byl několikrát vyhlášen DJ roku. Jsme moc rádi, že dorazí právě tento „pražský pankáč“ se svým kufrem plným desek. Obsazení doplní mladičká Nika, japonský kamarád Naoki Uda a Jzd crew djs.
Tanečnímu stanu se zlomený beaty bude velet Philip TBC, od kterého nečekejte žádné slitování, přes breakbeat, hiphop,dubstep a d´n´b se Philip určitě dostane i k vlastní produkci, kde již vydal několik alb napříč styly. Především díky svým skillz, kvalitní selekci a scratchingu můžeme očekávat opravdu nezapomenutelné vystoupení. Obsazení doplní kluci z Brain Parazits crew, která má celou stage na starost a „valašský vynilový král“ Dj Mooka.

Ceny lístků je rovných 100,- Kč/4 Eur a budou se prodávat pouze na místě.
https://www.facebook.com/events/557779310929743/?fref=ts

Zdroj: JZD Promotion