Summer of Love na Open Air Festivalu prezraďuje DJs!

Open Air Festival už před časem oznámil návrat Summer Of Love, festivalu, který si více než 10 let držel pozici přední události letní taneční sezóny. Po dvouleté odmlce se elektronická párty vrací v podobì Summer Of Love The Night DJ Stage v Panenském Týnci a dnes konečnì hlásí jména tìch, kteří bìhem pátku a soboty rozjedou mejdan až do ranních hodin.

Aby se bavil opravdu každý, připravili pořadatelé hned dvì stage s názvy YES a STARNIGHT, na nichž se představí nìkolik desítek DJs. Tìšit se mùžete třeba na FAR TOO LOUD (UK), ELECTRIXX (DE), AUDIO:HERTZ (UK), PATRICK HAGENAAR (NL/UK), MARCOS (CZ).

YES stage bude probíhat v režii YES Clubu, jednoho z nejlepších pražských multižánrových klubù s perfektní mezinárodní produkcí ElectroBooking a Funktion One zvukem. Jako jednu z hlavních hvìzd představí britskou djskou hvìzdu Far Too Loud aka Olivera Cashe s elektro-housovým setem, který nenechá nikoho jen tak postávat opodál. Pecky jako „Wake Up LA“, „Bring Back Boogie“ nebo davy milovaná „Play It Loud“ donutí zvednout ruce do vzduchu a trochu si zabláznit.

Z Nìmecka na SOL dorazí Electrixx, dvojka, která se dala dohromady před necelými deseti lety na tahu v Berlínì, nastavila si hodnì odvážné cíle a dnes je ještì mnohonásobnì překračuje. Ohromující hardcore elektro beaty podávají Electrixx naživo s neuvìřitelnou energií a kromì hudebního zážitku si publikum odnáší i výrazný vizuální dojem. Jejich single “Tetrix“ nejen boural nejvyšší příčky hitparád, ale zaznìl i jako titulní píseň k filmu Step Up.

Pozadu rozhodnì nezùstane ani STARNIGHT stage, kterou si vzal na starost osobitý DJ MarcoS, zároveň promotér legendární párty Star Night, akce žádané v tìch nejlepších českých klubech. Svými zábavnými a energickými sety už pobavil mimo jiné návštìvníky akcí jako Creamfields 2004 a 2009 nebo Mácháč 2008 a stejnì tomu bude i na letošním Summer Of Love The Night DJ Stage.

Kromì jiných na STARNIGHT stage přiveze djské a produkční duo Audio:Hertz, významné jméno britské dirty electro house scény. Mix breakbeatu, dubstepu, drum ‘n’ bass a trance vlivù, který předkládají s extrémním nábojem, bere posluchače daleko za bìžný djský zážitek, do říše živého remixování, virtuálního samplingu, živých vokálù a ještì dál. Vystřídá je britský DJ holandského pùvodu Patrick Hagenaar, který se přestìhoval do Londýna, aby zde rozjel kariéru DJ, což se mu víc než podařilo. Okamžitì si získal pozornost promotérù i klubových návštìvníkù a svým housem ohromil celou londýnskou klubovou scénu.

Na obou pódiích se vytřídá mnoho dalších domácích i zahraničních DJs, kompletní line-up se dozvíte již brzy na

www.openairfestival.cz a www.summeroflove2012.cz

Zdroj: OAF
Publikoval: Redakcia GREGI.NET