Spevák LIAM GALLAGHER v týchto dňoch vydáva album As You Were.

Jeho sólový debut patrí nielen v Anglicku k veľmi očakávaným titulom roku 2017! Kariéra niekdajšieho frontmana slávnych Oasis sa v posledných rokoch nevyvíjala práve najlepšie. Po hádkach s bratom Noelom a rozpade domovskej kapely sa dlho hľadal.

So zbytkom kapely bývalých spoluhráčov pod hlavičkou Beady Eye vydal dva nie príliš presvedčivé albumy a pozornosť získaval hlavne vďaka komentárom a arogantným výpadom na sociálnych sieťach. Napriek tomu bol v roku 2010 čitateľmi hudobného časopisu Q zvolený za najväčšieho frontmana v dejinách britského rocku. Minulý rok nečakane podpísal zmluvu s Warner Music a začal chystať sólový album.

Obklopený skúsenými producentami a autorským kolektívom  nahral vydarenú kolekciu piesní, o ktorej sa už teraz v Anglicku hovorí ako o jednej z najdôležitejších platní posledných rokov. Gitarovej hudbe chýbajú silné osobnosti, rock hľadá svojho záchrancu a charizmatický Liam Gallagher sa javí ako ideálny spasiteľ. „Rockový generál sa vracia do aktívnej služby,“ hlási už zmieňovaný magazín Q, podľa ktorého je novinka  As You Werenejlepším merítkom toho, ako Liam Gallagher chýbal hudobnému svetu.

Album As You Were v digitálnych službách: https://WMCZ.lnk.to/LGAsYouWere

Zdroj: TS