Speváčka RITA ORA vydala novinku Girls. Skladbu s ňou nahrali kolegyne Bebe Rexha, Charli XCX a Cardi B.

Toto je vysnívaná kombinácia. All Star komando pozvala do štúdia Rita Ora, ktorá sa nechala inšpirovať podobne zostaveným dievčenským kvartetom z roku 2001. 

Vtedy sa v skladbe Lady Marmalade stretli Pink, Christina Aguilera, Lil’ Kim a Mya. Rita sa k pôvodnej štvorke otvorene hlási, keď novinku označuje ako Lady Marmalade 2.0. „Obdivujem silné ženy, ktoré sa neboja byť samé sebou,“ píše v oficiálnej tlačovej správe britská speváčka s albánskymi koreňmi. „Toto je oslava lásky a hymna pre všetky ženy, ktoré sa neboja vládnuť svetu!“

Rita Ora okrem nového singlu spojila svoje sily aj s UEFA,  kde sa svojim partnerstvom zamerala na transformáciu obrazu ženského futbalu a podporila tak účasť medzi dievčatami a mladými ženami, čím sa snaží posilniť postavenie žien  prostredníctvom futbalu cez kampaň Together #WePlayStrong. Táto kampaň usiluje o to, aby bol futbal viac kultúrne relevantný a dychtivý pre dievčatá v ich dospievajúcich rokoch, v ktorých tradične u nich klesá záujem o tento šport. „Je to výsada byť súčasťou takej inšpirujúcej iniciatívy, ktorá vás nasmeruje na nájdenie si miesta, do ktorého patríte.  Môj odkaz patrí každej jednej mladej dievčine, ktorá rozmýšľa o futbale – choď do toho, byť súčasťou tímu je o budovaní priateľstva, dôvery a slobody!“, komentuje Rita Ora. UEFA zároveň sponzoruje jej nadchádzajúce turné Girls Tour, ktoré bude v trinástich mestách Európy.

Girls v digitálnychh službách: https://WMCZ.lnk.to/Girls

Zdroj: TS