Speváčka Monika Bagárová vydáva svoj druhý album.

Monika Bagárová zostavila album z pôvodných piesní, ktoré pre ňu napísal Martin Šrámek, Mišo Biely a Celeste Buckingham a piesní, ktoré má rada a zároveň ju najviac ovplyvnili počas jej speváckej kariéry. Už známe sú jej skôr zverejnené single, ktoré doprevádzajú klipy Let Me Love Ualebo Never Had, nedávno speváčka vypustila ďalší – Never Feel The Same.

Žánrovo sa piesne pohybujú medzi štýlmi soul a RnB, ktoré sú Monike srdcu najbližšie. Pri nahrávaní sa pracovný tím spoliehal na dokonalosť  jej speváckeho prejavu, aby sa ukázali všetky odtiene speváčkinho výnimočného hlasu.

 Monika Bagárová sa dostala do povedomia verejnosti vďaka účasti vo finále súťaže Česko-Slovenská SuperStar (2009). Svojim sametovým hlasom, hudobnou vyzretosťou a bezprostredným vystupovaním si získala sympatie českých a slovenských divákov. V roku 2011 debutovala albumom Shining. Jej hlas zdobil aj niekoľko piesní, v ktorých hosťovala (napr. Ego, Airfare).

Tracklist:

  1. Never Feel The Same,
  2. Let Me Love U,
  3. Like A Dream,
  4. I Can’t Help It ,
  5. The Jury’s Out,
  6. Never Had,
  7. You Might Need Somebody,
  8. Just Friends,
  9. Nebezpečné známosti,
  10. Moody’sMood For Love

Ďalšie info: https://www.bagarova.cz/ ; https://www.facebook.com/Monika.Bagarova.Musichttps://www.instagram.com/bagarovamonika/

Zdroj: TS