Special Place: Lístky za neuveriteľných 4.90 eura!

Už sme si nemysleli, že sa dohodneme ešte pred týmto SPECIAL PLACE_FM , no nakoniec sa to podarilo. Festival SPECIAL PLACE_FM má nového generálneho sponzora, ktorým je spoločnosť ENEREGETICKÉ CENTRUM.

Mnoho ľudí nám písalo, či by sme nevedeli zopakovať vstupné 10 euro za celý festival, a že v dnešnej dobe krízy potrebujú proste každý cent. A tak vďaka Energetickému Centru a jeho pomoci môžeme festival urobiť lepší a hlavne lacnejší. Dokonca sa vieme dostať s cenou za oba festivalové dni pod 10 eur. Keďže naša spolupráca sa nebude asi obmedzovať len na blížiaci sa SEPCIAL PLACE_FM, budeme tak môcť vďaka ušetreným peniazom v budúcnosti vedieť priniesť viac svetoznámych DJov.

EC

Lístky si tak preto od dnešného dňa môžete kúpiť na www.tixy.sk za neuveriteľných 4,90 eur na prvý aj druhý deň festivalu! Permanentka bude stáť 7,90 eur! Všetkým ,ktorí si už lístky zakúpili za 14,90 eur alebo 9,90 eure budú peniaze, ktoré tvoria rozdiel, vrátené na bráne festivalu! Jednoducho prídete na SPECIAL PLACE_FM, predložíte svoju už zakúpenú vstupenku a vráti sa Vám buď 7 eur alebo 5 eur v závislosti od typu lístka.

Nakoľko sa už predalo viac ako polovica lístkov, je úplne zrejmé, že po zvyšných sa len tak zapráši. Nenechávajte si tak ich kúpu na poslednú chvíľu, počet lístkov v predpredaji je obmedzený na 800ks, a je viac ako pravdepodobné, že sa tak vykúpia za pár dní!

Special Place Indoor Festival_FM
21. a 22. október 2011
Majestic Music Club, Karpatská ul. 2, Bratislava 811 05
Nová cena permanentiek na oba dni len za 7,90, v predpredaji na www.tixy.sk
www.specialplace.sk
info@specialplace.sk
specialplace.fest@gmail.com
Friendni si Special Place na Facebooku!

Special Place

Zdroj: Special Place
Publikoval: Redakcia GREGI.NET