Society: 1. októbra v NuSpirit clube!

V sobotu 1. októbra sa v bratislavskom NuSpirit klube uskutoční prvá zo série parties pod názvom SOCIETY. Event s týmto označením zaručuje kvalitnú hudbu, skvelé prostredie a neviazanú zábavu pri tej najlepšej spoločnosti. Hudobný žáner, ktorým sa necháme unášať bude minimal/techno a tech house. Spoločenský kruh budú formovať dji Damolh33, Facet & Geenko a Sinerich pričom hlavné slovo bude mať náš hosť pôvodom z Chorvátska Miss Sunshine, ktorá Vam rozprúdi krv v žilách.

Jej cit a nadšenie pre hudbu sa prejavuje v podaní setov ktoré mixuje a tvorbe ktorú produkuje, prostredníctvom ktorých komunikuje s každým kto sa započúva do jej zvuku. Štýl ktorým sa prezentuje je minimal techno s prvkami tech housu s prívlastkom dark, čo znamená že dostatok svetlosti vo svojom mene si kompenzuje solídnym tech groovom za mixpultom a vo svojom štúdiu. Tvorba tejto producentky vychádza na labeloch ako sú FVF, Monocline, Der Hut, Dual Musik, Illegal Alien, Swap, Lazerslut.

Akciu bude zahajovať Sinerich, na ktorého má silný vplyv sound nemeckého undergroundu čo je citeľné v hudbe ktorú mixuje. Svoju záľubu k tomuto fenoménu premietol do svojích setov, v ktorých Vás prevedie od minimalistického zvuku až po techno s hlbokým atmosferickým podtónom.

Následne sa predstavia bratia Damolh33, ktorých jedinečná produkcia obehla celý svet a oslovila mnoho djov vrátane Richieho Hawtina. Minimal/techno sety tejto dvojice sa vyznačujú obsahom experimentálnych a ambientných prvkov. Pestrosť ich setu zaručí vynikajúcu náladu pre privítanie nášho zahraničného hosťa Miss Sunshine za djským pultom.

Na záver sa predvedie popradská dvojica Facet & Geenko, ktorích vystúpenia sú charakteristické veľmi živou atmosférou aj napriek neskorím hodinám. Svojím predstavením dokážu udržať už bez tak vyčerpaný dav na nohách až do východu slnka a zanechať v ňom dobrý pocit po prežitej noci.

Line Up:
22:00 – 23:00 Sinerich
23:00 – 01:00 Damolh33
01:00 – 03:00 Miss Sunshine
03:00 – 05:00 Facet & Geenko

Oficiálny web Society:
www.facebook.com/society party

Society

Zdroj: Society
Publikoval: Redakcia GREGI.NET