Slovenský spevák Marko Damian predstavuje svoju najnovšiu skladbu s názvom „Jedináčik“ , na ktorom mu hosťuje česká rapperská hviezda Sergei Barracuda!

Už len samotný text skladby vypovedá, že ide o humoristický pohľad na túto tematiku a dokáže tak pobaviť ľudí. Nový singel s názvom „Jedináčik“   prináša aj nové zvukové a umelecké prvky, ktoré sa zdajú sľubným ukazovateľom jeho pripravovaného albumu. Ich spoločný track s českou rapperskou hviezdou prináša zaujímavé a silné spojenie na hudobnej scéne.

Pri natáčaní videoklipu k songu „Jedináčik“ sa Marko Damian rozhodol využiť svoje vlastné sídlisko – Dlhé Diely v Bratislave, kde nemohol vynechať legendárne miesto – Pizzeria Paradiso. Marko pri natáčaní nebol sám, priniesol so sebou svojich najbližších, čo dodáva videoklipu energiu a autenticitu. Toto miesto má pre neho osobitý význam, a preto sa mu chcel venovať aj prostredníctvom hudobného videoklipu. Klip zachytáva atmosféru a energiu tohto jedinečného prostredia, čím dodáva piesni osobný a autentický rozmer. Klip sa natáčal na rôznych lokáciách v Bratislave. Okrem Dlhých Dielov sa videoklip natáčal aj v novootvorenom podniku Juicy, v ktorom doposiaľ ešte nikto natočil, a Luxury Store v centre mesta, ktorý pridal do videoklipu štýl a vkus.

O hudobnú produkciu skladby sa postarali talentovaní producenti Whereis.tms a biobulin, ktorí sú známi svojou výnimočnou prácou pre rôznych umelcov, vrátane Sameya, Porsche Boya, Wena a ďalších. Ich spolupráca s Markom Damianom priniesla do skladby „Jedináčik“ zaujímavý beat a hudobný aranžmán, ktoré umocňujú posolstvo tracku.

“Jedna z nejoblibenejsich hostovacek za posledni dobu. Marko poslal vec,kterou by mi normalne rapper neposlal. Slow vibe muj vibe,” napísal pod ich spoločnú fotku z klipu Sergei.

Skladba „Jedináčik“ zábavným spôsobom reflektuje stereotypné povahové črty, ktoré sú typické pre jedináčikov. Text piesne a vtipné pasáže prinášajú humor a odľahčenie, čo z nej robí príjemnú skladbu na počúvanie a opakovanie refrénu. Okrem predstavenia novej skladby spevák Marko Damian zároveň nemlčí ohľadom svojho nadchádzajúceho albumu. Svojím teasovaním dáva najavo, že fanúšikovia sa majú načo tešiť.

https://youtu.be/kJwoXHuj1b8
@markodamiann • Fotky a videá na Instagram
(@sbarracuda) • Fotky a videá na Instagrame

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ